Witaj na forum Fabia Club Polska

Radia CD/mp3/SD/inne

Temat utworzony · 357 Posty · 76740 Wyświetlenia
  • [quote="vanhouse"][b]Loni[/b], tylko że wygląd mi sie nie bardzo podoba:([/quote]

    ... no fakt z tych co podałeś w linkach są ładniejsze z wyglądu ale ciekawe jak grają 😛 <!-- s:P -->

  • :rozpacz: <!-- s:rozpacz: --> potrzebuję instrukcji obsługi cd symphony 512,pokazal mi się napis "phone" na wyswietlaczu i radyjko na nic nie reaguje.CZY KTOS MOZE MI POMOC.

  • ja tam wole jakies firmowe radyjko np. ALpine albo cos takiego bo te inne to nie maja czystych dzwiekow jak dla mnie

  • Z miejsca bym brał JVC. W obu samochodach mam JVC. W jednym G321 w drugim (Fabia) G431 - wybrałem sobie w salonie jako dodatek (gratis 😄 <!-- s:D -->). Nie mogę złego słowa powiedzieć. Gra czysto, radzi sobie z porysowanymi płytkami RW, rzadko się zawiesza (G321 raz przez trzy lata, G431 jeszcze ani razu).

    A jeśli nie chcesz JVC to na pewno nie bierz noneme'ów (czyli np. tego Dalco).

    Pozdrawiam!

  • Blanpunkt ma dobra dynamike polecam ,
    chociaz sam chyba wezne teraz Sony
    miałem Pionnera i żałuje ze sprzedałem

  • z tych propozycji najbardziej podoba mi sie ta pierwsza i ostatnia....

    ja mam "db-tronic" kupiłem je jakieś dwa lata temu jeszcze do poprzedniego autka:)gra bardzo ładnie, a mp3 też chodzą:D no i jest super(jak dla mnie) podświetlone:P
    Nie jest może ORYGINALNE ale za tą kasę co wtedy dałem...265zł to BOMBA! kup sobie takie jakie Ci się podoba byleby grało:D Nie byłbym sobą gdybym nie dodał, że widziałem ostatnio reklamowkę w ktorej mieli fajnego soniacza z mp3 za 325zł! Ja jestem z radyjka zadowolony, ale jeżeli miał bym być szczery to następnym razem kupię sobie soniacza:D:D:D:D:D:D

    pozdrowinka

  • [quote="MŁODY"]miałem Pionnera i żałuje ze sprzedałem[/quote]
    mialem juz kilka modeli pioneera (5) i zawsze zmieniam na cos z ich oferty jak dla mnie radio musi miec wyswietlacz OEL, min 4x50, sterowanie subwooferem i minimun 2 wyjscia przedwzmacniacza i tym sie kieruje przy wyborze radia wszystko zalezy do czego ono ma sluzyc czy ma tylko grac czy byc jedn. sterujaca pod system audio :super: <!-- s:super: -->

  • ja mam radyjko JVC na MP3 i sobie chwale :hurra: Miałem Mediona ( made in Biedronka itd :mur: ) i w zyciu juz takiego badziewia nie kupie, fajnie wygladało nic pozatym :mur: <!-- s:mur: -->

  • witam pod przyciskiem TP jest całe kodowanie radia.można tam włanczać i wyłanczać różne ustawienia opcji które ma radio,przewijasz to prawym panelem tym którym ustawiasz fale radiowe.i tam wł.i wył.on/off.

  • [quote="Zygus"]Nie bede tworzyl nowego tematu, bo nie ma sensu, chodzi o to samo [/quote]

    mnie osobiści podoba się ten model ............ Sony CDX-GT610U jest zaje.... :super: <!-- s:super: -->

  • ja własnie wymieniłem na SONY model niższy ja wyżej pisane ale z USB i mi to wystarczyć

    smiga jak ta lala 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="vanhouse"]Znalazłem coś co by mi się podobało. Trochę przekracza 300zł zahaczy o 400 ale chyba warto

    http://www.allegro.pl/ite..._iso.html#photo<!-- m -->
    _________________[/quote]
    mozna sie nad tym zastanowic u nas nie spotkalem takiego modelu pewno przyjechal zza oceanu

  • Ciekawie wyglada :super: <!-- s:super: -->

  • kup sobie Pioneer'a np. deh-65BT ma bluetooth kilka rodz podswietlenia dwa wejscia przedwzmacniacza wejscie aux sterowanie subwoofera itp.....

  • [quote="vanhouse"]napisze jakie i wrzucę fotki.[/quote]
    no ba.... czekamy

  • tylko [b]kup coś firmowego [/b]bo bedziesz 2 razy kupował i 2 razy przepłacisz
    ja bym miał 2 x SONY ( a bynmajmniej dobre głosniki ) jak bym nie wlazł w DALCO :idiota: <!-- s:idiota: --> itp dziadostwo

  • A ja mam taki problem: przełączyłem kabelki tak jak piszecie i pamięć już trzyma, dowodem na to jest ustawiony poziom głośności. Ale po wyjęciu kluczyka nie da rady włączyć radia 😕 <!-- s:/ --> a przecież po tym przełożeniu powinna być możliwość tak jak pisze w temacie:

    http&#58;//www&#46;fcp&#46;pl/forum/viewtopic&#46;php?t=2501
    

    Ma ktoś też tak :?:

  • i polecam ci tak zostawić , radyjko nie rozładuje ci akusia , a radia słuchasz jak siedzisz w autku

    ja mam jeszcze tabi bajer je ustawiam sobie w radyjku całkowite odłaczenie po 30 sek , 30 min , 60 min

    a jak ci zależy to musisz plusa zmienić z : 1 ) teraz masz po stacyjce 2) na stałego w instrukcji montażu pionka powinien być opis które kabelki pozamieniać

  • [quote="MŁODY"] DALCO itp dziadostwo[/quote]
    taniościa chcieli świat podbić :krzeslem: ...... ja sie trzymam pioneera odkad tylko odkrylem ze mam uszy i slysze :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [b]MŁODY[/b], na razie sobie to odpuszczę, ale tak na przyszłość to co bym musiał zmienić :?: bo nie rozumiem tego ostatniego zdania 😛 . Kable mam przełączone tak że pamięć jest, czyli żółty z czerwonym 🙂 <!-- s:) -->. A co dalej jak bym chciał,

    Dodatkowo w Fabii w przypadku włączenia radia po wyjęciu kluczyka ze stacyjki nastąpi jego samoczynne wyłączenie po ok&#46; 30 min celem nie rozładowania akumulatora&#46; Ponownym włączeniu radia &#40;bez kluczyka w stacyjce po jego samoczynnym wyłączeniu&#41; włączy radio na stale do momentu wyładowania akumulatora
    

    z tego wnioskuję, że to wyłączenie radia po 30 min nie jest zależne od radia.