Witaj na forum Fabia Club Polska

CB Radia

Temat utworzony · 287 Posty · 77474 Wyświetlenia
  • Mam pytanko...w sumie do WRC`a i Adasia...jakie macie zainstalowane CB? i jakie antentki?

    sprawa warta rozważenia 😛 jesli chodzi o chłopców z suszarkami i innym badziewiem na ulicy :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

    i w sytuacji kiedy jak na spocik do Miedzybrodzia jada trzy Fabie - a nie ma jak sie skomunikowac bez zatrzymywania... :]

    i jesli macie jakies namiary to chetnie look`ne tam...na allegro jest tego troche, ale nie znam sie za bardzo na tym... 😕

    no wiec :luka:

    pozdroffka :hyhy:

  • [quote="trybka"]nie znam sie za bardzo na tym... 😕 <!-- s:/ -->
    [/quote]

    To tak jak ja dlatego mam cegłę :rotfl:

  • miernik nazywa sie swr a kalibracja jest ważna z innego powodu jak jest za wysoi swr to może spalić końcówke mocy w radiu

  • [quote="trybka"]Mam pytanko...w sumie do WRC`a i Adasia...jakie macie zainstalowane CB? i jakie antentki?

    sprawa warta rozważenia 😛 jesli chodzi o chłopców z suszarkami i innym badziewiem na ulicy :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

    i w sytuacji kiedy jak na spocik do Miedzybrodzia jada trzy Fabie - a nie ma jak sie skomunikowac bez zatrzymywania... :]

    i jesli macie jakies namiary to chetnie look`ne tam...na allegro jest tego troche, ale nie znam sie za bardzo na tym... 😕

    no wiec :luka:

    pozdroffka :hyhy: [/quote]

    Ja tam za mój zestaw z antenką dałem 215 pln,radio alan 199 plus a antenka na magnes 65 cm wysoka.
    Jechałem do Grudziądza ,do Białegostoku i do Gdańska i wszedzie wiedziałem kaj stoja i kaj som foto radary,wiec uważam że najtńsze mi wystarczy, ale prawdziwy szpec w tym to dj czas.

    Mi sie sprawdził w 200%

    No i trzeba jeszce skalibrować radio z antenkom ,ale to powinni ci zrobić w sklepie tam kaj u nich kupiłeś

  • Dzieki :padam: <!-- s:padam: --> za info....w Krakowie jest taka firma Elis...podobno juz troche na tym rynku dziala...jak znajde chwilke podjade do nich zobaczyc...ale z www wynika ze ceny podobne...

    cegła jest dobra...ale w trasie...w czasie jazdy podczas spociku mozna juz sie komunikowac ze soba. [b]Prawie[/b] jak na forum :rotfl: . [b]Prawie robi wielką różnice[/b]. 😄 [i]

    😉

  • Witam :zdrowko: macie moze jakis pomysł, gdzie mozna by zamontowac radio CB w fabi? z góry dziekuje za odp. :zdrowko: <!-- s:zdrowko: --> Pozdro

  • ja bym montował w tej polce co jest radio moim zdaniej jest tam najlepsze miejsce

  • [quote="kornat"]ja bym montował w tej polce co jest radio moim zdaniej jest tam najlepsze miejsce[/quote]tak, ale:

    • Głosnik z radia CB bedzie zasłoniety
    • radio bedzie na widoku i bedzie łatwy m łupem dla złodzieji
  • [quote="-oli-"]Głosnik z radia CB bedzie zasłoniety [/quote]
    a to nie masz sibika z odlaczonym głosnikiem :?: <!-- s:?: -->
    [quote="-oli-"]radio bedzie na widoku i bedzie łatwy m łupem dla złodzieji[/quote]
    w sumie ja tam wole juz wszystko wycagac z autka ale moze w połce pod kierownica :?:

  • [quote="kornat"]a to nie masz sibika z odlaczonym głosnikiem [/quote] głosnik mam wbudowany w radio, wyjscie na papuge jest!Ale jako mi sie nie widzi kupowac jeszcze głsonik do CB :mur: <!-- s:mur: -->
    [quote="kornat"]moze w połce pod kierownica[/quote]musze sprawdzic czy tam wogole wejdzie 🙂

  • [b]-oli-[/b], możesz przykręcić obejmę pod panelem regulacji ogrzewania wtedy radio się wkomponuje we wnęce przed popielniczką. Będzie łatwodostępne do zabrania do domu a i do gniazdka zapalniczki blisko. Głośnik tez będzie słyszalny.

  • [quote]-oli-, możesz przykręcić obejmę pod panelem regulacji ogrzewania wtedy radio się wkomponuje we wnęce przed popielniczką. Będzie łatwodostępne do zabrania do domu a i do gniazdka zapalniczki blisko. Głośnik tez będzie słyszalny.[/quote]
    :hurra: <!-- s:hurra: --> dobrze pomyslane

  • Zgadzam się z "krosem",
    właśnie czekam na CB radio i robiłem przymiarki radiem znajomego, CB elegancko pasuje pod panelem regulacji ogrzewania.

    Istnieje też możliwość zamontowania go zamiast półki pod/nad radiem poprzez zamontowanie kieszeni np.:
    http://www.allegro.pl/item223906119_kieszen_cb_president_alan_intek_uniden_tti_od_arc.html<!-- w -->

    a jeśli chodzi o głośnik to są radia które mają głośnik z przodu koło wyświetlacza

  • [b]melony[/b], własnie tak myslałem zeby załozyc ale wlasnie złodzieje jeszcze istnieja

  • to pozostaje Ci wkomponowanie radia w schowku z wypuszczonym głośnikiem i mikrofonem

  • lub pod siedzeniem :?: <!-- s:?: -->

  • Ja mam zamontowane pod półką pod kierownicą - dobrze słychać, łatwo dostępna grucha, można schować ją do tego małego schowka pod kierownicą lub powiesić na nie, a jest niewidoczne dla złodziei. Mam tak rok i nie narzekam, w focusie też to miejsce było ok.

  • Ja zakupiłem sobie wreszcie CB, dobra sprawa w naszym zatłoczonym kraku, wcześniej mało stałem w korkach, a teraz to już chyba wogule.

    [url=http://img217.imageshack.us/my.php?image=img1207iy5.jpg][img]http://img217.imageshack.us/img217/4969/img1207iy5.th.jpg[/img][/url]

  • 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Mireks :zdrowko: tez tam mam :zdrowko: zamontowane i jest 🆗 <!-- s🆗 -->
    i nawet to samo radio