Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] końcówka tłumika

Temat utworzony · 13 Posty · 4659 Wyświetlenia
  • Mam pytanie jak zołozyc końcówke tłumika do mojej fabii? Z tego co się oriętuję to rura wydechowa jest zakrzywiona w dół...czy trzeba ją przyciąć i dopiero pózniej założyc końcówkę?pozdrawiam

  • wiesz co sa do kupienia juz takie koncowki specialne do fabi i nie trzeba nic ciac itp.

  • [quote="kornat"]wiesz co sa do kupienia juz takie koncowki specialne do fabi i nie trzeba nic ciac itp.[/quote]

    znasz ceny, masz moze namiar?

  • Płaciłem 70 zł siedem lat temu.

  • [quote]
    znasz ceny, masz moze namiar?[/quote]
    na allegro jest takie cos i tak jak [b]MirekS[/b] napiasał w takich cenach

  • w ASO do kupienia bodajże za 80 zł, końcóweczka Ultera..

  • dzięki bardzo rozejrze się może do końca roku założę 🆗 najpierw podłokietnik poźniej głośniki na tył, a na końcu....końcówka 😄 <!-- s:D -->:D:D

    Pozdrawiam

  • [quote="badyl1982"]dzięki bardzo rozejrze się może do końca roku założę 🆗 najpierw podłokietnik poźniej głośniki na tył, a na końcu....końcówka 😄 <!-- s:D -->:D:D

    Pozdrawiam[/quote]

    ja mam do sprzeadnia używaną za 40 pln

  • Jakby co to ja też mam jedną (dwururkę) na zbyciu - bez żadnego cięcia,
    niedawno założyłem nową i musiałem trochę wyciąć w zderzaku ale nie żałuję (mi się podoba) obydwie są z nierdzewki jedna poler druga szlif (własnej roboty :super: <!-- s:super: --> )
    Jak się uda to jutro wkleję fotki

  • i cene :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • Na razie mam zdjęcie tylko jednej końcówki (tej co mam założoną) i na dodatek było trochę ciemno, no ale sami zobaczcie.
    Jeśli chodzi o lepsze zdjęcia to może jutro, jeśli chodzi o drugą końcówkę to w przyszłym tygodniu bo znajomy wziął ją do przymiarki do Corsy a jeśli chodzi o cenę to szczerze mówiąc nie zastanawiałem się bo nigdy nie myślałem o sprzedaży ale...

  • Nie zakładam jednak tej końcówki do mojej fabii :!: Mam kombi obejrzałem sobie dzis dokładnie podwozie (byłem u dealera) i zdecydowanie nie....musiał bym zrobic przedłużkę a jeżeli chciałbym by końcówka wystawała to trzeba wyciąć otwór w błotniku :dobani: Pewnie niektórzy sie se mną nie zgodzą, ale jak dla mnie to sie poprostu nie opłaca :dobani: w zwykłej krótkiej i owszem, ale nie w kombi :!: <!-- s:!: -->

    pozdrawiam

  • [quote="badyl1982"]Nie zakładam jednak tej końcówki do mojej fabii :!: Mam kombi obejrzałem sobie dzis dokładnie podwozie (byłem u dealera) i zdecydowanie nie....musiał bym zrobic przedłużkę a jeżeli chciałbym by końcówka wystawała to trzeba wyciąć otwór w błotniku :dobani: Pewnie niektórzy sie se mną nie zgodzą, ale jak dla mnie to sie poprostu nie opłaca :dobani: w zwykłej krótkiej i owszem, ale nie w kombi :!: <!-- s:!: -->

    pozdrawiam[/quote]

    ja miałem w kombiku i wyglądała całkiem całkiem