Witaj na forum Fabia Club Polska

Silnik 1.4 16v

Temat utworzony · 12 Posty · 2709 Wyświetlenia
  • mam prosbe moze ktos zapodac zdjecie swojego motoru (takiego jak moj) bez oslony silnika ?
    Mam obawe ze koles od skrzyni, zle mi go zamontowal (opada w prawo parzac od przodu).
    Z gory dzieki i licze na szybka odp 🙂 <!-- s:) -->

    Ostatnio zmieniony przez Zygus Dzisiaj o 10:49, w całości zmieniany 1 raz ?? co mni tu pozmieniales ? 😛

  • WITAJ

    Piszę poraz pierwszy na forum. Ale jeżeli chodzi o silnik mam FABIE SEDAN 2005r z silnikiem 1.4 16V - 75KM i też silnik jest pod lekkim kontem.
    SPOKO - ten typ tak ma :] <!-- s:] -->

    POZDRAWIAM niuniek54 🆗

  • hmm a mi sie wydaje ze koles mi poduszke roz.....

  • Zatrzymaj jakąś 16V na drodze i poproś o pokazanie motorka.

  • musze sciagnac oslone, a wiesz jak jest - kierowca pomysli, ze mu popsuje heheh 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="MirekS"]Zatrzymaj jakąś 16V na drodze i poproś o pokazanie motorka.[/quote]
    i podmien co Ci bedzie potrzebne 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Hildek"]musze sciagnac oslone, a wiesz jak jest - kierowca pomysli, ze mu popsuje heheh 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Hehe masz rację, ale naprawdę nie sądzę by Ci coś źle zamontowali bo po prostu by nie pasowało.

  • tez na zdrowy rozsadek tak mi sie wydaje. Ale dalej uwazam ze cos jest nie tak, jezeli silnik jest zamocowany ok, to koles rozwalil mi poduszke, bo stuka strasznie teraz po naprawie:/

  • No z tą poduszką jest realne, ścignij go o to :idiota: <!-- s:idiota: --> .

  • [quote="MirekS"]No z tą poduszką jest realne, ścignij go o to :idiota: <!-- s:idiota: --> .[/quote]

    wiesz, to jest maly warsztat na zadupiu i teraz to nic mu nie udowodnie, koles pracuje sam i robil to 3 dni - wzial za robote (lozyska w skrzyni + sprzeglo) ok 500zl. Jakby teraz mial placic za poduszke, ktora uzywana kosztuje ponad 100zl - a nie wiadomo czy 1 czy 2 rozwalil, a moze jeszcze lape od skrzyni, to na bank by awanture zrobil i sie na mnie wypial, a teraz w jakies sady czy inne gowna sie bawic... to wiesz - jestem na przegranej pozycji 😕

  • Rozumiem, że jest to szpec od wszystkich marek tak :?: <!-- s:?: --> Ja się takich wystrzegam jak ognia. Według mnie gość musi mieć sprecyzowane jednostki jakie naprawia, tak jak np. koncern: skoda, seat, vw i audi, inaczej kanał.

  • [quote="MirekS"]Rozumiem, że jest to szpec od wszystkich marek tak :?: <!-- s:?: --> Ja się takich wystrzegam jak ognia. Według mnie gość musi mieć sprecyzowane jednostki jakie naprawia, tak jak np. koncern: skoda, seat, vw i audi, inaczej kanał.[/quote]

    Koles zajmuje sie tylko VW skrzyniami i czasami remontami silnikow. Prowadzi dzialalnosc od 16 lat, dlatego mu zaufalem. Podejzewam ze Fabie robil pierwszy raz - chociaz widzialem u niego skrzynie od Fabii i Polo. Wg mnie na czuja zdejmowal skrzynie i dlatego taki efekt.