Witaj na forum Fabia Club Polska

Ile sie wycisnie z 1.2 12V??

Temat utworzony · 50 Posty · 26119 Wyświetlenia
  • A jak z awaryjnością 1,2...Ponoć głowica po 100kkm i wałki są do kapitalki? Ile w tym prawdy? Pytam z ciekawości z racji iż kolega chce kupić fabkę ale...jest z grupy "niedzielnych kierowców" co robią rocznie 10.000km

  • [quote]prosze tylko nie to... :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->[/quote]

    Ej. Mi chodzi na razie tylko o to, żeby mi się nim przyjemniej jeździło. Wiem, że prościej jest kupić Diesla i go przełożyć. Wiem, że to załatwia sprawę. Ale na razie mam jeszcze do tego i za mało wiedzy i za mało kasy... 😕

  • [quote="MatCar17"][quote]prosze tylko nie to... :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->[/quote]

    Ej. Mi chodzi na razie tylko o to, żeby mi się nim przyjemniej jeździło. Wiem, że prościej jest kupić Diesla i go przełożyć. Wiem, że to załatwia sprawę. Ale na razie mam jeszcze do tego i za mało wiedzy i za mało kasy... 😕 [/quote]
    diesle sa kicha ;D ale pchanie kasy w 1.2 to pchanie kasy w bloto.
    z go*** bata nie ukrecisz 😄

  • [quote="mss"]diesle sa kicha ;D [/quote]

    Powiedział ktoś kto w życiu nie jeździł dieslem ...

  • [b]badyl1982[/b], Popieram ten silnik jest OK.90% jazdy w mieście.Ale każdy lubi co innego.jego główna zaleta to ekonomika.

  • [quote="MirekS"]Powiedział ktoś kto w życiu nie jeździł dieslem ...[/quote]
    a wiedz ze jezdzilem, nawet golfem mk3 255 KM na vp37 :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->
    i co ?
    diesel to diesel, kupuje sie go dla ekonomii. przyjemnosc przy wyprzedzaniu oczywiscie jest, ale dzwiek, przynajmniej dla mnie, tragiczny. charakterystyka niby fajna, ale ja lubie wysokoobrotowki i krecic do czerwonego pola. do tego napisalem to z lekka ironia gdybys nie zauwazyl... w czym masz problem ?
    chce ktos t diesla, niech kupuje i wrzuca t diesla. ja bym wolal t benzyne.

  • Nie chodzi o żaden problem, tylko stwierdzenie "kicha" bez podania argumentów jakoś mi nie leży do tych silników TDI. Prócz tego, że są oszczędne to są w stanie objechać wiele benzyniaków i to nie tylko ponizej 2 litrów, do tego mają dużo większą żywotność - dlatego jestem za nimi.

    Są na forum moje negatywne wypowiedzi na temat 1.2, ale nie dlatego, że "są" tylko dlatego, iż jest na to pokrycie jeśli chodzi o awaryjność. Moje osobiste zdanie jest takie, że jeżeli w jakiś sposób coś mi nie pasuje to podpieram się jakimiś argumentami i tyle.

    Pozdro :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [b]MirekS[/b], Oj wiele bym dał za takiego "klekocika" pod maską nawet SDI.Mój sąsiad ma i powiedział że w życiu go nie sprzeda.

  • Tak jak i ja [b]Dyniogłowy[/b], ale wróćmy do tematu, bo to temat związany z 1.2.

  • No to wniosek jest prosty. 🙂 1.2 poleci napędzać jakąś kosiarkę, a ja się rozejrzę za TDI. 😄 <!-- s:D -->