Witaj na forum Fabia Club Polska

Stalowa Wola i okolice

Temat utworzony · 6 Posty · 13325 Wyświetlenia
  • P. H.U. Edward Buława
    Agatówka 69
    37-464 Stalowa Wola
    tel. 015 / 842 88 32
    fax 015 / 642 55 54
    http://www.bulawa.pl<!-- w -->

    3.Przytrafiło mi sie kilka z nimi nie miłych spraw
    -ukradli mi oslone pod silnikiem i powiedzieli ze zgubiłem
    -podmienili mi akumulator i zbiornik wyrownawczy
    -wzieli duzo za zamalowanie boku i zrobili gorzej niz 5-cio latek
    -nie pozwalaja wejsc i widziec co robia z samochodem (trakuja tam jak by byla jakas operacja człowieka) :wsciekly:

    jednym slowem to kawał skur...... i zje.... i odradzam wam tam jechac bo gorzej wam zje.... fabke niz macie

  • [quote="kornat"]-ukradli mi oslone pod silnikiem i powiedzieli ze zgubiłem
    -podmienili mi akumulator i zbiornik wyrownawczy
    [/quote]

    Mam nadzieję, że nie wyszedłeś stamtąd bez swoich rzeczy, ja bym nie odpuścił łącznie z wizytą policji jeśli by trzeba było.
    Ja też miałem przeprawy z ASO, przypuszczam, że jakbym się pojawił w drzwiach u nich to by sobie mnie przypomnieli.

  • co do akumulatora to dopiero po dlugim czasie zauwarzylem ze mam inny przy zmianie jego bo widac slady odkrecania a moj nie byl ruszany, a oslone nastepnego dnia zobaczylem i pojechalem do nich i zbasztalem ze banda zlodzieji h.... itp. i itd. i odali i jeden powiedział ze zapomniał przykrecic ale pieniedzy nie zapomna wziasc
    Wiec najgorszemu wrogowi nie polecam ich

  • dodaje fotke jak mi naprawiło ASO tylko malutkie wgniecenie mialem
    P.S. sorki za zle jakosciowo zdjecie ale to telefonem robiłem

  • Co Ty to dajesz? Nie strasz mnie tymi rzeczami!! Jestem z Janowa Lubelskiego i wlasnie u nich kupilem moja nowa Fabke. U nich mam servis i nie zauwazylem takich rzeczy. Ostatnio wymieniali mi zderzak na ten od RS'a i jestem zadowolony. 🙂 <!-- s:) -->

  • taka prawda jest juz do nich nie jezdze wiec uwazaj bo oni nie pozwalaja wchodzic zebys nie widział co Ci podmienia