Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] brzęcząca, wyjąca, głośna klimatyzacja [rozwiazanie]

Temat utworzony · 3 Posty · 6741 Wyświetlenia
  • Prawie od nowości posiadałem w mojej Fabii brzęcząca klimatyzację, oczywiście na gwarancji wszystko było ok ale przycisnąłem ASO po gwarancji i proszę są efekty!!

    ASO zaproponowało wymianę zaworu rozprężającego. Koszt zaworu to ok 250PLN+wymiana. Skoda zaproponowała pokrycie 70% kosztów materiału wiec zawór wyszedł mnie ok70PLN. Do tego serwis klimatyzacji i ogólnie wyszlo 450PLN. Także nie było tak strasznie. Teraz klimatyzacja chodzi jak należy i naprawdę jestem zadowolony. Zawór jest na 2 letniej gwarancji jak cos usłyszę od razu jadę na wymianę 🙂 Oczywiście "spece" z ASO Plichta w Gdańsku znają juz problem i można się tutaj umówić na robotę. Tylko trzeba ustalić dostępność zaworu na magazynie (mój ściągali ok 10dni) Całą sprawę prowadził kierownik serwisu Pan Sebastian Pieńkowski, inaczej nie byłoby takiego skutku. Pan kierownik przygotował się do tematu bo rozwiązanie miał przygotowane wręcz bez diagnozy 🙂 <!-- s:) --> No i tym razem im się udało. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z naprawy i cichej pracy klimatyzacji i szczerze polecam. W domu mam jeszcze zdjęcia wymienianej części jak ktoś sobie życzy to mogę przesłać.

    pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • jeśli to możliwe - wklej zdjęcia.

  • zdjecie wymienionego zaworu