Witaj na forum Fabia Club Polska

Wpisywac sie tylko podczas picia !!!!

Temat utworzony · 580 Posty · 98525 Wyświetlenia
  • jako, że topic o piciu, to się wpisuję - po obaleniu X browarków, 2 winiaków - jak zwykle nic mi nie jest, ale właśnie wróciłem do domu po zakończeniu roku (oficjalnym)

    może kiedyś uda mi się wreszcie naje#$#$^%#$bać 😛 PS. Wojtas - pracujesz nad sposobem??? 😉 <!-- s;) -->

  • jesczenie mnei trzyma od wczoraj 🙂 Gruuba impreza na klifie w Gdyni-Orlowie byla 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Lestek"] PS. Wojtas - pracujesz nad sposobem??? 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    [b]Lestek[/b] jak nie ruszy Ciebie czysty spirytus :hyhy: to ja sie juz poddaje 😞

  • [quote="Wojtas"][quote="Lestek"] PS. Wojtas - pracujesz nad sposobem??? 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    [b]Lestek[/b] jak nie ruszy Ciebie czysty spirytus :hyhy: to ja sie juz poddaje 😞 [/quote]

    Na [b]Lestka[/b] nie ma mocnych 😞 nawet spirol nie pomoże :hyhy: 😛

  • wpisujeasi tu bo si qrwa napiłem za tych gorolów co przejebali meczyka

  • [quote="WRC"]wpisujeasi tu bo si qrwa napiłem za tych gorolów co przejebali meczyka[/quote]

    to już sie staje normą, jak bym pił po kazdym ich przegranym meczu, to już bym dawno był alkocholikiem. Stwierdzam że nie warto sie przejmować nasza reprezentacją... żenada :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

  • Oj temat umarł panie i panowie :zabawa: 🙂 , więc ja się wpiszę, właśnie kończę kolejnego bolsa i chyba czas wypocząć 😛 <!-- s:P -->

  • No wlasnie dziwnie cicho w tym temacie. Adas chyba odklada na nowe auto 😄 <!-- s:D -->

    JA dochodze do siebie po wczorajszym imprezowaniu. Andrzejki na rynku krakowskim w towarzystwie znajomych z klubu seata 🆗
    Pozdrowienia dla Krafta, ktorego spotkalem rowniez :super:

  • Kurde nie wiem od jakiego tematu zaczac bo chyba z pol roku mnie na forum nie bylo, ale piwko zawsze pilem prawie co dziennie. Teraz tez pije :piwo: 🙂 hmm wypije jeszcze troche i bede bardziej wylewny 🙂 <!-- s:) -->

  • No pieknie temat sie odswiezyl to i pinek sie zjawil na forum 😄 <!-- s:D -->
    Co porabiales jak cie nie bylo

  • Ok no to ja sie pochwale 🙂 w sobote rozpoczalem swoj tydzien 🙂 wyjscie do pubu ze znajomymi 🙂 nie pamietam jak wrocilem ale bylo bardzo pozytywnie 🙂 w srode kolejne wyjscie ale juz tym razem do innego lokalu :super: .. nie moge sie doczekac srody .. wtajemniczeni wiedza dlaczego :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • [quote="Wojtas"]nie moge sie doczekac srody .. wtajemniczeni wiedza dlaczego :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    ... to chyba proste bo znowu imprezujesz :zdrowko: i pewnie znowu będziesz miał problemy z powrotem :hyhy:

    Ps. ja też mam zamiar gdzieś wyjść w ostatnie dni andrzejkowania i może w końcu uda mi się czegoś napić :zdrowko: niż jak zwykle robić za kierowce :zakrecony:

  • wpisja se tu na swieta bo je wolne :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • No to niech ja się pierwszy wpiszę w tego sylwestra - powiem tak, jestem trzeźwy 🆗 inaczej :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • ja wlasnie wrocilem z bialki z Ilonka :serce: oraz ze znajomymi z ktorymi bylem na zlocie .. bylo bardzo dobrze .. jezdzislimy na nartach/desce i duzo pilismy :piwo: <!-- s:piwo: -->

    i od razu skladam Wszystkim na forum Szczesliwego Nowego Roku 🙂

  • Rownież dołaczam się do życzeń Noworocznych 🆗 W Białce było super tylko pijaków coniemiara :zakrecony: 😉 + małe szkody :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [quote="Loni"]+ małe szkody :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->[/quote]

    Coś poważnego, jeśli można spytać :?:

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"]+ małe szkody :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->[/quote]

    Coś poważnego, jeśli można spytać :?: [/quote]

    ... lekko złamałam mój sprzęt do jeżdzenia- troszkę deseczka ucierpiała :rozpacz: ale mam już namiary do Kraka do gościa który ładnie ją sklei 🆗 ps. a nawet pijana nie byłam :ups: 😉

  • pije se piwko po skończonej robocie

  • [quote="Loni"]... lekko złamałam mój sprzęt do jeżdzenia;)[/quote]

    Przykro mi :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

    [quote="Loni"]mam już namiary do Kraka do gościa który ładnie ją sklei 🆗 ps. a nawet pijana nie byłam :ups: 😉 [/quote]

    To dobrze, że da się skleić 🆗 , mówisz nie byłaś pijana, hmm... rozumiem lekko wstawiona :hyhy: