Witaj na forum Fabia Club Polska

150 tys Fabia 1.9 TDI

Temat utworzony · 7 Posty · 5582 Wyświetlenia
  • [quote="DJ GRZES"]moze czas na zmiany .... co radzicie?[/quote]

    Masz na myśli zmianę autka, czy jakiś podzespołów :?: <!-- s:?: -->

  • [url=http://sliz.avx.pl/forum/viewtopic.php?t=286]Może to Ci pomoże[/url]

  • Uważam, że autko należy co jakiś czas przeglądnąć, bo może czsu dużo nie upłynęło, ale przebieg został wykonany.

  • Olej i paliwko to nie wszystko. Jeśli nie chcesz stanąć na drodze albo z niej wyskoczyć na jakimś zakręcie to lepiej sprawdzić czasami co w trawie piszczy.

    Ale fakt, jeśli nie chcesz to nie musi to wcale być ASO.

  • w ASO autowimar na jerozolimskich pracowal kiedys moj jeden znajomy ja jeszcze nie mialem skody ale pare miesiecy temu gadalem z nim i powiedzial ze on by tam nie jezdzil nigdy w zyciu. Na ochocie jest pare malych sklepów z cześciami do skodzianek i jak gdziekolwiek wspomnę o serwisie wyżej wymienionym zaczynają się smiechy i odradzanie serwisowania tam auta. [color=red]Wiec moja Fabka wiecej tam nie wjedzie!!!!![/color]

  • No i moral z tego taki, ze Pana Zdzisia tez trzeba miec zaufanego.. Dobrze, ze usterka zostala znaleziona 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="DJ GRZES"]w miescie 16L.[/quote]

    Czmu nie zapytałeś na forum od razu, z reguły na 99% zwiększone zużycie paliwa jest spowodowane uszkodzoną sondą lambda, poza tym jakbyś skorzystał z funkcji [b]SZUKAJ[/b], znalazłbyś np. [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=1869&highlight=sonda+lambda]to[/url] co by [b]Cię[/b] naprowadziło jak i wiele innych wskazówek.

    [quote="DJ GRZES"]P.S. ... nie mowiac o tym, ze Pan Zdziso przed tym wszystkim czyscil przepustnice - nie wiem po co i skasował 200zł.[/quote]

    Litości gdzieś [b]Ty[/b] znalazł gościa który bierze tyle kasy za czyszczenie przepustnicy :szok: :szok: :szok: <!-- s:szok: --> , taka usługa kosztuje 40 - 60 zł wraz zpodłączeniem pod vaga i adaptacja przepustnicy.

    [quote="DJ GRZES"]Pojechalem do ASO podłaczyli pod komputer - diagnoza - zepsuta SONDA LAMBDA.[/quote]

    Czasami im też uda się z czymś trafić :hurra: