Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem z drzwiami w Hat.

Temat utworzony · 9 Posty · 3082 Wyświetlenia
  • Ten temat juz byl poruszany na forum. Skorzystaj z funkcji "Szukaj".

  • Ja mam taki sam problem.

    [quote="Wojtas"]Ten temat juz byl poruszany na forum. Skorzystaj z funkcji "Szukaj".[/quote]

    Szukam, szukam i szukam i .... NIC. Może kolega będzie łaskaw podpowiedzieć jakiego słowa lub wyrażenia mam szukać.... Bo nie chcę spędzić całej nocy na wymyślaniu różnych odmian słó cieknie, przecieka, leje się itd.

    z góry dzięki

    A na marginesie gdzie zajumali włączanie BBCode?

  • Ja niestety nie moge pomoc w okresleniu miejsca przecieku lecz z tego co zaobserwowalem, warto udac sie do ASO bo oni dokladnie wiedza, w ktorym miejscu szukac 😉 <!-- s;) -->
    Warto rowniez sprobowac przeczyscic kanaliki w drzwiach woda z weza - moze sa pozatykane. Czasem (podobno) pomaga..

  • [quote]A na marginesie gdzie zajumali włączanie BBCode?[/quote]

    BBCode jest wlaczone, nie wiem czemu nie pokazalo sie jako cytat :mur: <!-- s:mur: -->

  • [quote="wolfmk"]Ja niestety nie moge pomoc w okresleniu miejsca przecieku lecz z tego co zaobserwowalem, warto udac sie do ASO bo oni dokladnie wiedza, w ktorym miejscu szukac 😉 <!-- s;) -->
    Warto rowniez sprobowac przeczyscic kanaliki w drzwiach woda z weza - moze sa pozatykane. Czasem (podobno) pomaga..[/quote]

    Przestudiowałem rysunki na stronie http://www.fabiaclub.pl i już wiem gdzie jest przeciek. Za usługę uszczelnienia obu drzwi (nie w ASO) krzyczą sobie w Częstochowie 120 PLN. Można zjechać do 100 ale to i tak dużo za odkręcenie 6 śrubek i dwa mocne szarpnięcia.

    Zrobie sobie sam co trzeba ale mam pytanie. Czy spinki którymi mocowana jest tapicerka przy tej operacji pójdą do kosza? A jeśli tak to gdzie w Cz-wie można je dostać, bo zjechałem wszystkie sklepy (za wyjątkiem ASO) i nigdzie tego nie ma.

    Z góry dzięki

    P.S. W opcjach postu mam BBCode: NIE. Gdzie to włączyć??

  • w Aso w Rudzie ŚLąskiej za 25 sztuk zapłaciłem 1,50zł a w Zabrzu u Śliwki za 20 sztuk kszyknoł sobie chyba po 1 zł za sztuke albo wiecej :mur: <!-- s:mur: --> zdziercy

    proponuje podzwonić po ASO - może dostaniesz to za grosze a bedą z podkładkami gumowymi - małe gówienko ale tapicerka nie trzaska o blache

  • Dzięki za info,
    Podjadę dzisiaj do ASO. Mam nadzieję że cenowo to będzie ten pierwszy wariant a nie drugi:-)

    No i podjechalem i niestety facet krzyknął po 1 zlotym za sztukę. Ale za to spytałem o cenę uszczelnienia drzwi i o dziwo było taniej niż wcześniej pisałem bo za dwoje drzwi tylko 90PLN a nie 120.

    Może ktoś podałby mi jakiś numer katalogowy tych spinek albo choć wymiary ze zdjęciem. Z pewnością da się to kupić taniej, tyle że trzeba wiedzieć czego się szuka.

  • [quote="imcpan"]P.S. W opcjach postu mam BBCode: NIE. Gdzie to włączyć??[/quote]

    Pod miejscem gdzie wpisujesz odpowiedz, masz opcje do zaznaczania. Bylo zaznaczone (odhaczone) wylacz BBCode w tym poscie. Odznaczylem i jest 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Zygus"]Pod miejscem gdzie wpisujesz odpowiedz, masz opcje do zaznaczania. Bylo zaznaczone (odhaczone) wylacz BBCode w tym poscie. Odznaczylem i jest 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Rzeczywiście teraz już jest ta opcja, ale dopiero po Twoim poście się pojawiła. Dotąd jej nie było.

    A co do drzwi, to zdemontowałem tapicerkę i udało się bez strat. Jedna spinka się trochę wyłamała ale nie na tyle by jej nie użyć ponownie. Obyło się zatem bez kosztów dodatkowych i 100 w kieszeni została.

    Dzięki wszystkim