Witaj na forum Fabia Club Polska

Podgrzewane fotele - problem

Temat utworzony · 6 Posty · 1145 Wyświetlenia
  • witam mam znów problem z podgrzewanym przednim fotelem od strony kierowcy czy mogła sie spalic mata podgrzewajaca siedzienie? poniewaz prad wszystko dochodzi do fotela tylko nie czuc jak grzeje miał ktos juz ten problem

  • Jeśli sprawdzałeś czy dochodzi "prąd", to weź miernik "omomierz"i sprawdź czy jest obwód grzałki-wartość rezystancji możesz porównać z działającym fotelem.Spalenie moim zdaniem nie wchodzi w grę, bo byłyby jakieś efekty pirotechniczne- czego Ci nie życzę.Może jest gdzieś przerwany przewód ?

    omron

  • to znaczy niechce znów odpinacv fotela bo zacznie sie ponownie swiecic kątrolka airbag czy mozna to jakos inaczej sprawdzic bez wypinania fotela albo zrobic tak zeby wypiąc tylko tak zeby sie znów kontrolka nie zaswieciła? Mozliwe jest ze jak odepne akumulator odłącze siedzenie i znów je zepne to nie bedzie problemu z kątrolką pisze ta ponieważ niechce wydawac 50zł tak od Tak

  • jak odepniesz akumulator na czas tej operacji, to nie powinno być problemów ze świecąca kontrolką airbag

    w innych autach to działa, to w Fabii też zapewne tak jest

  • dzieki za podopwiedz jak sprawde i dojde od czego to było to napisze

  • W moim autku wyjmowałem fotele bez odłączania aku-tylko kluczyki dobrze schowałem !
    Wg .mnie air- bag się kontroluje i "uzbraja "po włączeniu zapłonu-więc spokojnie działaj.
    omron