Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Pogaduszki na temat elementów tapicerowanych

Temat utworzony · 99 Posty · 27009 Wyświetlenia
  • no trudno ... nie Ciebie pierwszego ASO zrobilo w "konia" i nie ostatniego :mur: zakladaj nowa galeczke i czerp dodtakowa frajde ze miany biegow :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Dzieki za uznanie 🙂 klub oraz forum isteniej juz od prawie 4 lat :super: <!-- s:super: -->

    Jesli chodzi o dalsza czesc postu ... panel :?: co masz dokladnie na mysli:?: jezeli chodzi Ci o ringi na zegary to sa blyszczace tak jak galka.

  • ..to jest raczej zwykła okleina- trzeba mieć zamykany schowek pod radiem żeby go sobie okleić...

  • jezeli chcialbys okleic tanszym kosztem i samodzielnie to zapraszam 🙂 : http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=1722<!-- m -->

  • [quote="s1429"]Myślisz ?? Ja tego na żywo nie widziałem, [/quote]

    Kto pyta nie bladzi, najlepiej pisac mejle i sie dopytywac chocby o jak najmnijesze detale

  • [quote="s1429"]Ale wierząc naiwnie, że to inna gałka. Chyba jednak pojade do dealera w Białymstoku i porównam, tylko że u nich w sumie też trzeba było zamawiać 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Ja taką sytuację miałem z lampką oświetlenia wnętrza też zamówiłem inną, a dostałem inną i cóż wynegocjowałem sporo niższą cenę, a następnie zrobiłem, ale to już prywatnie podmiankę z audi A4 na taką jak chciałem. Więc proponuję to samo weź ją, ale zbij cenę bo produkt jest niezgodny z tym co zamówiłeś i dopiero wtedy montuj do autka.

  • Ja w elegancie, mam czarną i wygląda to 🆗 <!-- s🆗 --> porównując tą co jest w comforcie.

  • [quote="vanhouse"]Ładnie też wygląda ta czarno-żółta ale to już chyba full opcja[/quote]
    ladnie to wyglada czarno bezowa skora 🆗 <!-- s🆗 --> sa fabki z czarnymi plastikami np progii tunel srodkowy itp, ja mam szare chetnie bym wymienil na czarne......

  • Skoro się robi OT o tapicerach to wrzucę swoje 3 grosze :ups: <!-- s:ups: -->

    Tapiecrki w fabiach przed liftem, cóż nie były najpiękniejsze i tylko elegance miał do wyboru tzw. brzoskwiniową tapiecerę
    [img]http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/images/avatars/71512223643b7d48c88b9b.jpg[/img]
    Choć mnie osobiście (widziałem na żywo) wydaję się trochę mdła, bo wszystko poniżej lini okien było brzoskwiniowe. żadnego kontrastu, żadnej wstawki. jakby farba sie rozlała. Nie trafia to w mój gust.

    Na szczęście chłopaki z Mlada Boleslav poszli po rozum do głowy i fabkach po lifcie, przynajmniej od wersji Ambiente (niższe może też ale nie wiem bo nie sprawdzałem) są w końcu tapierki które jako-tako wyglądają. Śmiem nawet pokusić się o stwierdzenie że są łądne.

    Ja nie chciałęm mieć problemów z czyszczeniem więc mam czarną z elemntami czarno-ciemno/szarymi (taka dyskretna plecionka - środek siedziska i środek oparcia foteli oraz poszycie boczków)
    [img]http://images28.fotosik.pl/131/6242b8e8d9a443e0.jpg[/img]

    Z resztą uważam, ze dla faceta czarna jest zupełnie okej, bo dla kobitki to faktycznie ładniejsza taka jasna. Bardziej kobieca.

    Moja żona chciała jasną tapiecerę i ma czarno-beżową. Plaskiki (czarne i beżowe) oraz wspomniana plecionka (beżowo-szara). Ładnie to wszystko pasuje do Beżu cappucino w na jaki pomalowane jest auto. No i co ciekawe już rok i wcale się nie brudzi 🙂
    [img]http://images34.fotosik.pl/87/43a7ef426257637c.jpg[/img]

  • Ja mam taką tapicerkę jak ta na drugim zdjęciu. Wygląda bardzo elegancko może nie aż tak jak w elegance ale ładnie, jasno, nie ponuro. Natomiast moja ciocia ma również fabie po lifcie tylko że sedan i ma czarną tapicerke, jest troszkę smutno i ciemno. Ale ogólnie tapicerka w fabi moim zdaniem jest dobrej jakości i nie narzekam.

  • ale bajzel na tym forum robią co niektórzy :dobani: <!-- s:dobani: -->

    co do okleiny to nie polecam tym co nie maja doświadczenia , znajac zycie za jakiś czas bedzie sie odklejac

    ja metalizowałem w Czestochowie i nie narżekam prawie 3 latka i nic sie nie dzieje a warunki trudne , ciepło zimno

    co to tapicerki to chyba wszystkie po lifcie maja czarne plaskiki i tapicerke na drzwiach tzw onxy i biała podsufitówke ze słupkami , oczywiście ja również takie jaki pisze Kros oraz inne kombinacje kolorustyczne

    mi też stary wystruj fabke bardzo sie nie podoba - kolory szczególnie plastików

  • Temat został podzielony bo zrobił się lekki bałagan.

  • co do tapicerek...hmmm :help: ze mną to tak już jest...raz podoba mi się dwu kolorowa beżowo czarna, a raz cała czarna...hihi ostatnio to drugie :zglupkiem: pozdrawiam :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="vanhouse"]badyl1982, podoba Ci się taka tapicerka jaką akurat masz? Dobrze rozumie?[/quote]

    hihi :ups: niestety nie....obecnie mam czarno-szarą, typówka w kombi classik-fresh...ta też nie jest zła 🆗 tak tylko napisałem, że jak miałbym zmieniać autko i posiadałbym wybór to rzuciłbbym się na czarną tapicerkę :super: ale to tylko wtedy gdy bede kupował autko NOWE, ponieważ przy używkach bardziej przykłada się wagę do stopnia zuzycia autka...tak czy nie?hehe zrobie parę fotek i wrzucę na forum :piwo: <!-- s:piwo: --> sami ocenicie;-)

    pozdrawiam :zdrowko:

  • [quote="badyl1982"]na czarną tapicerkę [/quote]Ja mam ale w jednym miejscu kurcze odrapalem i taka kreska jest 😞 prubowalem Tym sprayem co czyszcze wszystkie czarne elementy i nic 😞 Ale mi sie czarna podoba 🙂 jak ją ładnie wyczyszcze to jak lima normlanie :hyhy: <!-- s:hyhy: -->Ale jednak mysle o obklejeniem chromu czegos żeby lekko rozjaśnic Bo troche zaduzo tej czerni jest🆗

  • zrób sobie nawiewy na chrom , wymień klamki na chrom , gałke biegów z chromem i guzik recznego i bedzie bardzo jasno :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • [quote="MŁODY"]wymień klamki na chrom , gałke biegów z chromem i guzik recznego[/quote] Przecierz to wszystko juz mam seryjnie 🙂 Jedynie kratek chrom nie mam :] Wiec na wiosne obkleje 😉 <!-- s;) -->

  • mnie osobiście nie podobają się chromowane wstawki...tzn klamki ok 🆗 ale nawiewy itp. :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • Witam !

    Czy komuś oprócz mnie, wymyśliło się aby zagłówki z tyłu miały "dziurę"
    byłaby lepsza widoczność przy cofaniu- nie nauczę się tylko na lusterka.
    Szukałem - nie ma takich do Skody.Może ktoś wie od czego mogą pasować?

    omron

  • VW POLO N9 , SEAT Ibiza , AUDI z tych małych

    tylko trzeba roztaw dziur zmierzyć