Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326096 Wyświetlenia
  • [quote="Zygus"]Oj wojtek, nie ogladales tego serialu o berciku i zbyszku, ze nie wiesz kto to jest gorol :rotfl: <!-- s:rotfl: -->[/quote]

    ja prawie wogole nie ogladam TV 😛

  • [quote="Wojtas"]To ja mam takie pytanko odnosnie kolek 🙂 <!-- s:) -->

    Przy zakupie wystarczy powiedziec ze felga ma byc na 5 srub czy trzeba podac jakis rozstaw itd ... Jezeli takowy jest to prosze o jego podanie :hyhy: [/quote]

    Liczba śrub, cale, rozstaw z octy podchodzą felgi do fabki.

  • [quote="Zygus"][quote="Adaś"]Tylko się troche zdołujecie jak zdejmiecie naklejki z lakieru 😛 <!-- s:P -->
    będzie takie jasne jajko :hyhy: [/quote]

    No tego sie mozna spodziewac. Ja sie z tym liczylem i pewnie inni tez. Dlatego niektorzy wybrali miejsce dla nakljeki na szybie 😄 [/quote]

    Np. ja 😉

  • [quote="MirekS"][quote="Zygus"][quote="Adaś"]Tylko się troche zdołujecie jak zdejmiecie naklejki z lakieru 😛 <!-- s:P -->
    będzie takie jasne jajko :hyhy: [/quote]

    No tego sie mozna spodziewac. Ja sie z tym liczylem i pewnie inni tez. Dlatego niektorzy wybrali miejsce dla nakljeki na szybie 😄 [/quote]

    Np. ja 😉 [/quote]

    Ps2 i ja też nie długo przylepię swoją :zawstydzony: i też na szybkę :hyhy: 😛

  • [quote="Adaś"]Nienawidze tego serialu 😄 jest DO BANI!!!! :rotfl: <!-- s:rotfl: -->[/quote]

    Adaś bo tys jest medalikosz 😉
    i tego SERIALU nie rozumiesz :znudzony:
    i to student na dodatek - inteligencja :padam:

    a to firm o hanysach i 1 gorolu , zwykłych robolach :]

    a do nalepki wracając juz kiedys proponowałem 1 miejsce na autku czytaj FABI

    jak jade za fabką to wzroku mi ucieka po całym samochodzie aby sie dopatrzec czy to przpadkiem nie ktoś od nas

    wiem wiem ramki i nalepka
    ale 1 miejsce powinno być ustalone i widze ze coraz wiecej ludzi i kobiet ( he he ) wybiera [b]szybke lewy górny róg [/b]:]

  • [quote="MŁODY"][b]szybke lewy górny róg [/b]:][/quote]

    ja proponowalem swojego czasu prawy gorny rog .. ale wtedy wszyscy przyklejali na tylnia klape 😛 <!-- s:P -->

  • A miesie podobało jak mo nasz Pinek przyklejono i jo sie tak samo jom przykleił.

  • [quote="MŁODY"]widze ze coraz wiecej ludzi i kobiet ( he he ) wybiera [b]szybke lewy górny róg [/b]:][/quote]

    No to co, miejsce ustalone, brać się za przeklejanie :hyhy: <!-- s:hyhy: --> .

  • [quote="WRC"]A miesie podobało jak mo nasz Pinek przyklejono i jo sie tak samo jom przykleił.[/quote]

    A gdzie ma Nasz Pinek naklejoną naklejkę ? :niepewny: <!-- s:niepewny: -->

  • Skoro WRC ma naklejke na klapie, tzn ze Pinek tez ma na klapie 😄 <!-- s:D -->
    Wiec oficjalnie sa dwa miejsca zatwierdzone przez "Gore", czyli na klapie po lewej stronie i gorny lewy rog szyby :rotfl:
    Jak ktos ma inaczej niech zmienia 😛

  • Ja mam gorny prawy rog szyby 😛 i nie zamierzam zmienic 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Wojtas"]Ja mam gorny prawy rog szyby 😛 i nie zamierzam zmienic 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Ty jestes prezes i na dodatek z polnocy to musisz miec na odwrot :rotfl:

  • Goraco polecam film [b]"arlington road"[/b]
    Thiller, ktory trzyma w napieciu do samego konca. Dawno tak dobrego i ciekawego filmu nie ogladalem. Chyba w kinach go nie bylo, bo jakos mi sie nie obilo o uszy, wiec warto sie wybrac do wypozyczalni 😄 <!-- s:D -->

  • a ja dzis wracam z kosciola z koszyczkiem i na promienistych widze samochod mirka

  • [b]basiula[/b] oprócz fabiuli stacjonowała tam też w tym czasie frytka. Dorotka Cię widziała tyle, że z daleka. Byliśmy tam na małych odwiedzinkach.

  • [b]Superstone[/b] niestety chyba nie ma jeszcze na Naszym forum użytkowników z tyloma 😛 konikami pod machą :hyhy: ....tylko pozazdrościć :zdegustowany: :] :padam: <!-- s:padam: -->

  • Temat dobry, byc moze ktos cos kiedys znajdzie na temat tego silnika.
    Prawda jednak taka ze 1.2HTP i 1.4 MPI kroluja pod maskami Fabek

  • Znowu sie wpisuje 😄 <!-- s:D --> Nadrabiam zaleglosci. Tym razem ogladnalem film [b]"Jak w niebie"[/b]
    Film w sam raz do ogladania we dwoje. Bardzo przyjemny romantyczny film 😄

  • No dokladnie.
    Moze niebawem bedzie wiecej uzytkownikow z tym silnikiem.
    Narazie mozemy liczyc wylacznie na ciebie 😄 <!-- s:D -->

  • Dobra Panowie - zrobilem spis wyposazenia szesciu modeli z 2004 r.
    Spisy sa podzielone na trzy kategorie i mozna je spokojnie zapisac na dysku poniewaz sa w postaci plikow graficznych.
    Juz mnie leb boli od malowania tych kropek zielonych :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->
    Aha dla jasnosci - zielona kropka oznacza, ze cos jest w standardzie, a pomaranczowa, ze mozna zamowic. Brak kropki - brak mozliwosci zamowienia w danym modelu.

    zapraszam http://www.wolfmk.republika.pl/