Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Bielsko-Biała i okolice

Temat utworzony · 281 Posty · 81840 Wyświetlenia
  • pisze sie na spocik w bielsku :rotfl: . z tym ze mnie jest mi blizej do wezla zakopianskiego (5min z domku) niz pod ikee i spowrotem wracac w to samo miejsce. jesli Wam to pasuje :] to bym sie dołaczył zaraz na pierwszych swiatlach po zjezdzie z obwodnicy na zakopianke. pasuje Wam? 😛 <!-- s:P -->

    jak bedziemy pedzic na biesko to nie super szybko bo moje 1.2 HTP nie jest zbyt szybkie :zawstydzony: :wstyd: :rotfl:

    Jeziorko... :luka: super...choc za bardzo plywac nie umiem 😛

    pozdr

  • [quote="trybka"]jesli Wam to pasuje :] to bym sie dołaczył zaraz na pierwszych swiatlach po zjezdzie z obwodnicy na zakopianke. pasuje Wam? 😛 <!-- s:P -->
    [/quote]

    Oczywiście 🙂 , na tych światłach powinniśmy być około 13.20 🙂

    [b]Fabka[/b] już czeka umyta, nieco wypastowana i zatankowana, gotowa do wyjazdu 🙂

  • Super 😄 <!-- s:D -->

    Żabcia rowniez umyta i wypucowana :rotfl:

    Do zobaczenia jutro 🙂

    PS. Moj pierwszy raz :zawstydzony:

  • [quote="kros"]Czy można się jeszcze dopisać do listy?
    Bo chyba uda się nam z żoną dotrzeć jutro do Bielska

    WRC, numer telefonu mam nadzieję Ci się nie zmienił? Bo w razie czego będziemy Was szukać.[/quote]
    cły czas ten sam
    605094481

  • No to widze ze ekipa sie troszke powiekszyla. Nie wiem czy moj maly grill oblsuzy tyle osob 😄 Bedzie trzeba zrobic jakas liste kolejkowa :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

    Trybka, ja rowniez posiadam super szybkie 1.2 HTP talkze sie nie przejmuj 😄

  • w południu siła FFFFFFFF CCCCCCC PPPPPPPPP

  • [quote="Zygus"]Nie wiem czy moj maly grill oblsuzy tyle osob 😄 <!-- s:D --> [/quote]

    Nie martw się ja też biorę grilla 🙂

  • [b]Trybka[/b] nic się nie martw kiedyś musiał byc ten pierwszy raz :hyhy: a Nasza ekipa jest :super: zresztą sam zobaczysz 😄 więc do zobaczenia 😉 <!-- s;) -->

  • Fajnie Was było znów spotkać 😄 Spocik bardzo udany 🙂 niech żałują ci, co nie przybyli 😉 <!-- s;) -->

  • Dzięki wszystkim przybyłym za świetną atmosferę. Popływalim, pogrilowalim, poopowiadalim farmazony. W sam raz na niedzielne popołudnie. 🙂 <!-- s:) -->
    Miło było poznać nowe osoby i spotkać znane już gęby;)

    ps. [b]Lestek[/b], którędy jechałeś w Bielsku? nie jechałeś na Katowice?

    ps. [b] Wojtas[/b], jakie to uczucie wisieć za oknem i robić zdjęcia kiedy z przeciwka radiolka jedzie? :szok: [glow=darkred][/glow]

  • Jechałem na Katowice, ale na chwilke musiałem podjechać w drugą stronę - do Bielska (wyszło w drodze)... Myślałem, że uda mi się Was dogonić, ale niestety jak widać mi się nie udało...

    PS.
    Akcja z radiowozem była przednia :rotfl: zastanawiałem się czy zawrócą 😉 ale w sumie jak mijali mnie to wydawało mi się, że się śmieją... no ale może mieli tylko taki wyraz twarzy 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Lestek"] zastanawiałem się czy zawrócą 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    Ja też...

    [quote="Lestek"] ale w sumie jak mijali mnie to wydawało mi się, że się śmieją... [/quote]
    Ja im się nie dziwię bo sam składałem się ze śmiechu jak widziałem Wojtasa w pośpiechu wskakującego spowrotem do auta :rotfl:

  • Ja rowniez dotarlem do domku! Bylo milo, niestety nie udalo mi sei poplywac, nie moglem odejsc nawet na chwile od grilla 😄 <!-- s:D -->
    Nastepnym razme oddam szczypce do grilla komus innemu 😛

    Naszczescie pogoda dopisala, frekwencja rowniez.
    Do nastepnego razu. Byc moze nie bawem 😄

  • Zajefanie bylo 😄 supcio spocik 🙂 <!-- s:) -->

    Chylę czoła Pinek :padam: jak dla mnie ekstra miejsce...w miare blisko Krakowa...chyba bede czesciej tam zakrecal :] zwłaszcza wieczorami i noca 😛 (by popatrzec przez szyber dach na gwiazdy :rotfl: )

    Z radiolka - to byl motyw - tez myslalem ze zawroca...sadzilem tez ze po drodze z suszarkami beda stac...a tu pustki 😛

    PS. dzieki za cieple przyjecie...jestescie niesamowita paczką :zawstydzony:

    3mcie sie 😉

  • :hyhy: :hyhy: <!-- s:hyhy: --> w końcu i ja dotarłem do domku.
    Było :super: dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę 🙂 , a [b]Pinkowi[/b] za zaproszenie i organizację, myślę, że niebawem będzie powtórka z rozrywki 😄 . Trzeba korzystać póki lato jest.
    Nasz prezes [b]Wojtas[/b] jest po prostu niesamowity, zawsze wejdzie tam gdzie zwykły klubowicz nie da radę :hyhy: . Cóż jak zwykle zrobiliśmy sensację taką ilością fabek to i niebiescy nie mogli nam krzywdy zrobić, co najwyżej mogliby popilotować 😛

  • Spocik był rewelka :super: bardzo miło było Was znowu zobaczyć w tak sporym składzie :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    Miło było poznać [b]Trybke[/b] 😄 /mamy nadzieje że jeszcze zaszczycisz Nas swoją obecnością na niejednym spociku :] /

    A co do [b]Wojtasa[/b] to długo musiałam ciągnąć go za nogawkę żeby się schował bo smerfy jadą z nad przeciwka 😛 ale wyrazy twarzy jak Nas mijali mieli nie złe 😉

  • No to teraz kto robil fotki to szybko zrzucac i wklejac na forum.
    A ty WRC przeslij mi na mejla, to wrzuce 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Loni"]A co do [b]Wojtasa[/b] to długo musiałam ciągnąć go za nogawkę żeby się schował bo smerfy jadą z nad przeciwka 😛 ale wyrazy twarzy jak Nas mijali mieli nie złe 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Za nogawkę :hyhy: powiadasz :hyhy: 🙂

  • :] i czekamy na fotki 😛 <!-- s:P -->

  • No to ja się melduję jako pierwszy z fotkami 🙂 <!-- s:) --> :

    [url=http://www.album.com.pl/album.php?id=14620&start=0&start_opinie=0&prestop=0&prestzd=0&zm=zo&so=&sz=&n=&a=&s=&o=]Hasło tradycyjnie: fcp[/url]