Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Bielsko-Biała i okolice

Temat utworzony · 281 Posty · 81839 Wyświetlenia
  • a czy z HanysLandu ktoś jeszcze jedzie oprócz WRC i mnie? też trzaby sie siakoś zgadać 😉 <!-- s;) -->

  • Wiec tak z ludzmi jadacymi z Krakowa moge sie spotkac w Andrychowie bo i tak maja po drodze o 14:20 na stcji BP w Andrychowie! (stacja po lewej stronie) tak zeby byc na 15 w Bielsku (chyba ze bedziecie jakas inna droga jechac) ale mysle ze ta jest najlepsza 🙂 <!-- s:) --> A co do reszty to propnuje godz [b]15:00 CH TESCO ul. warszawska[/b] moze byc?

  • [size=150]Ok to juz nic nie zmieniamy, godzina 15.00 Bielsko-Biala. Zbiorka na parkingu przed TESCO przy ul. Warszawskiej.
    [/size]

  • Lestek a kaj my sie spotykomy.

  • [quote="Adaś"]Jak ja mam dojechać ?:) dodam, że jade od Tych bo przez Kraków to jakieś 100km więcej 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Z Tych masz prosta droga. Kierujesz sie na Pszczyne, Bielsko-Białą. Droga nr 1 prowadzi prosto do BB 😄

  • [quote="Adaś"]To wiem, ale gdzie się kierować jak będe w BIelsku ? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Na tesco :rotfl:
    Nie musisz dziekowac za porady :rotfl:

  • [quote="WRC"]Lestek a kaj my sie spotykomy.[/quote]

    chyba nie ma sensu, żebyś jechał przez Hindenburg, ani ja przez Rybnik... więc może gdzieś po drodze - w okolicach Pszczyny???

  • [quote="Lestek"][quote="WRC"]Lestek a kaj my sie spotykomy.[/quote]

    chyba nie ma sensu, żebyś jechał przez Hindenburg, ani ja przez Rybnik... więc może gdzieś po drodze - w okolicach Pszczyny???[/quote]
    ok, zgadamy sie jeszce na gadu.

  • Ja będę chyba jechała przez Kęty /to jest zaraz za Andrychowem/ :] Będzie ktoś w tych rejonach? To się dołacze po drodze :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • My z Mirkiem bedziemy jechac przez Andrychow i Kety.
    W andrychowie zabieramy Pinka to pozniej w Ketach mozesz dolaczyc do Nas.
    Tylko gdzie to juz chyba sie okaze w drodze, bo ja nie znam tych rejonow wogole.
    Najlepiej na pierwszej stacji jaka bedzie po drodze 😄 <!-- s:D -->

  • Ja chyba pojadę sam, bo z Matim jest problem na trasie jak nie śpi, a o tej godzinie nie będzie spał.

    Czy ktoś oprócz [b]mni[/b]e i [b]Zygus[/b]a będzie pod Ikeą w niedzielę o 13 :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="MirekS"]Ja chyba pojadę sam, bo z Matim jest problem na trasie jak nie śpi, a o tej godzinie nie będzie spał.[/quote]

    To moze ja z Basia sie zabierzemy z toba 😉 <!-- s;) -->
    Z bagazy to mam tylko grilla. Chyba ze jednak wezmiesz malenstwo i zonke.

  • [quote="Zygus"]My z Mirkiem bedziemy jechac przez Andrychow i Kety.
    W andrychowie zabieramy Pinka to pozniej w Ketach mozesz dolaczyc do Nas.
    Tylko gdzie to juz chyba sie okaze w drodze, bo ja nie znam tych rejonow wogole.
    Najlepiej na pierwszej stacji jaka bedzie po drodze 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Oki to będę czekała na pierwszej stacji w Kętach :] tylko o której godzinie?

  • [quote="Loni"]Oki to będę czekała na pierwszej stacji w Kętach :] <!-- s:] --> tylko o której godzinie?[/quote]

    Hmm, no tego nie wiem zabardzo 😄
    Mysle ze tak ok 14.30 bysmy byli w Ketach, w razie czego bedziemy na telefonie 😄

  • Dorek ma ochotę jechać, przeglądłem dokładniej mapę i wychodzi, iż trzeba jechać: spod ikei obwodnicą potem przeskoczyć na zakopiankę i później z zakopianki jest w prawo na bielsko, następnie kalwaria zebrzydowska, wadowice, anrdrychów, kęty i bielsko biała.
    I jeszcze jedno by maleństwo jakoś mi przetrwało trasę trzeba ją będzie pokonać w nieco szybszym tępie 🙂 <!-- s:) --> .

  • [quote="MirekS"]Dorek ma ochotę jechać, przeglądłem dokładniej mapę i wychodzi, iż trzeba jechać: spod ikei obwodnicą potem przeskoczyć na zakopiankę i później z zakopianki jest w prawo na bielsko, następnie kalwaria zebrzydowska, wadowice, anrdrychów, kęty i bielsko biała.
    I jeszcze jedno by maleństwo jakoś mi przetrwało trasę trzeba ją będzie pokonać w nieco szybszym tępie 🙂 <!-- s:) --> .[/quote]

    No trasa tak jak mowisz. O ile sie bedzie dalo to moze jechac troche szybciej, ale nei wiem jaka tam droga 🆒
    Oki czyli o 13 pod IKEA wyjazd z Krakowa

  • Tak jest, myślę, że będzie nas tylko dwóch.
    Do zjazdu na bielsko mamy cały czas dwupasmówkę, potem chyba ale nie jestem pewny będzie 1 pas 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="Adaś"]Pinek, czy przewidziane są odwiedziny w myjce jakiejś ? 🙂 bo ja mam już całe stado zwierzaków na masce :hyhy: :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    E przeciez nie jedziemy na jakies tuning show 😄
    Ale za to Pinek pomysl nad jakas myjka dla Nas, chetnie bym sie popluskal w jakims stawie :rotfl:

  • Jak Adas chce to jest myjka przy Tesco moze sobie tam autko umyc 🙂 A dla nas jest przewidziane jeziorko! Tak wiec bierzcie kapielowki bo bedziemy sie taplac w wodzie 🙂 <!-- s:) -->

  • Czy można się jeszcze dopisać do listy?
    Bo chyba uda się nam z żoną dotrzeć jutro do Bielska

    WRC, numer telefonu mam nadzieję Ci się nie zmienił? Bo w razie czego będziemy Was szukać.