Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • [quote="Zygus"]Adas postaraj sie bo chętnie bym zobaczyl fabke na zywca z tymi swiatlekami[/quote]

    Dokładnie co jak co, ale [b]Twoja[/b] obecność jest obowiązkowa :super: <!-- s:super: -->

    Ja jestem na 100%, z tatą już wsio dobrze po operacji więc mogę jechać 🙂 , zaskoczyła mnie natomiast mocno jedna rzecz, dziś popołudniu już go wypisują :szok: , a dopiero co go operowali w końcu zeszłego tygodnia. Co jak co lekarze delikatnie przeginają bagietkę.

    [b]Łukasz[/b] o której wyjeżdżamy z Kraka bo ja myślę 13.30 na shellu i lecimy na olkuską, co [b]Ty[/b] na to :?:

  • Godzina moze byc, ale czemu na olkuska?? Polecimy na Chrzanow i zbierzemy po drodze Loni i prezesa tak jak kiedys co jechalismy

  • Oki będę czekać na Was :super: może być o 14? 🆗 <!-- s🆗 -->

  • no jak wyjedziemy ok 13,30 z krk to u ciebie bedziemy po 14 chwile pewnie. Zalezy od ruchu

  • [quote="Zygus"]no jak wyjedziemy ok 13,30 z krk to u ciebie bedziemy po 14 chwile pewnie. Zalezy od ruchu[/quote]

    Oki to dacie syg że już dojeżdzacie to wyjade 😛 <!-- s:P -->

  • Oki, dobrze zbieramy w takim razie po drodze dwie czarne fabiule :super: <!-- s:super: --> o 14.

  • [quote="MirekS"]Oki, dobrze zbieramy w takim razie po drodze dwie czarne fabiule :super: <!-- s:super: --> o 14.[/quote]

    to bedziemy jechac 2 x czarna fabka i 2 x niebieska fabka :hyhy:

  • [quote="Wojtas"]to bedziemy jechac 2 x czarna fabka i 2 x niebieska fabka :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    Ładnie to będzie wyglądać 🆗 fajna reklama dla FCP 🙂 , może ktoś się zainteresuje i dołączy :zdrowko:
    Ze mną być może pojedzie jeszcze jedna parka, ale to narazie stoi pod znakiem :?:

  • No ja tez namawiasm szwagra z seata zeby jechal z nami, ale sie zobaczy

  • Może i ja wpadne ale tylko na chwilka

  • Dobra i chwila, czekamy 🆗 <!-- s🆗 -->

  • jako ze deszczy daje i to dosyć solidnie ,

    chociaż prawdopodobnie do soboty ma sie poprawić ,

    w co ja nie wieże

    ustalny ze zbiórka jest tam gdzie zawsze na parkinku obok stacji Shell pomiedzy 15:00 a 15:15

    jeżeli bedzie dawało deszczykiem zjedziemy pod parkink podziemny zjad obok stacji Shell

    licze ze wszyscy co sie zadekralowali przyjada 🆗 <!-- s🆗 -->

  • 🆗 dobrze że napisałeś bo Ja jade pierwszy raz 🙂 <!-- s:) --> i nic mi nie mówiłoby "tam gdzie zawsze"

  • Przyjeto do wiadomosci :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • jak najbardziej pasuje, wlasnie sie zastanawialem czy jest tam jakis parking podziemny, ale mnie ubiegles 😄 <!-- s:D -->

  • Nie wiem gdzie tam jest shell :rozpacz: , ale na szczęście nie jadę sam :hurra: <!-- s:hurra: --> , także spoczko.

  • Damy radę chłopaki :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • no to przestalo dzisiaj padac :super: <!-- s:super: --> czyli jutro jak bedzie rowniez pogoda bez deszczowa to spotakanie przy stacji Shell na parkingu Silesi ...

    [b]Adaś[/b], a skad wiesz ze sa agentury z chlopakami :?: tylko nie mow ze odwiedzasz meskie burdele 😛

  • [quote="Adaś"]Poprostu jestem alfonsem 🙂 <!-- s:) -->
    Jednego młodego chłopaka masz u mnie gratis przed ślubem :super: [/quote]

    jezeli to [b]Mlyneq[/b] to biore go za kazda cene :evil:

  • Upsss w takim razie: Młode Wilczki do zobaczenia :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

Log in to reply