Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • moze spotkamy sie 15 kwietnia :?: Niestety ja i [b]Loni[/b] w weekend majowy nie bedziemy mogli podjechac .. w gre wchodzi tylko wlasnie 14-15 kwietnia .. moze jakies kregle :?: :hyhy: tylko ktore miejsce .. Katowice czy Krakow :?: <!-- s:?: -->

  • KATOWICE albo Rybnik plaza

  • ja bym obstawial Silesia w Katowicach 🆗 <!-- s🆗 -->

  • no to nasze ulubione Katowice Silesia 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Nie obiecuje, ale moze sie zjawimy razem z Basia. Silesia Katowice 🆗 <!-- s🆗 -->
    To co w tym roku, nawet na weekendowe picie sie nie zbierzemy??

  • Ja niestety nie mogę 😞 od 17 kwietnia tak jakby mnie nie było /siły wyższe/ bardzo mi przykro :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

    W terminie w którym napisał [b]Wojtas[/b] jak najbardziej dam radę 🆗

  • 15 może być 🆗 <!-- s🆗 --> .

  • [quote]no to nasze ulubione Katowice Silesia 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote] powiem tak silesia ma chore ceny nawet w wawie w centrum miasta jest taniej i lepiej

  • [quote="djczas"]powiem tak silesia ma chore ceny nawet w wawie w centrum miasta jest taniej i lepiej[/quote]

    Kregle byly chyba o polowe tansze niz plazie w krakowie

  • [b]Zygus[/b], byłem niedawno i mnie zamórowało w plazie za 25 zeta można godzine pograć tam 60 dych

  • [quote="djczas"]Zygus, byłem niedawno i mnie zamórowało w plazie za 25 zeta można godzine pograć tam 60 dych[/quote]

    Patrzylem na necie i w plazie cena 1h kosztuje od 54zl do 84zl w zaleznosci od pory dnia. Silesia ma duzo nizsze ceny, za 1h od 30zl do 69zl.
    W plazie jest tyle lepiej ze studenci placa 50%. Ale za 25zl to nie widze oferty zadnej?? To byla jakas promocja??

  • No to jak .. ustawiamy sie na 14 (sobota) kwietania w Silesi 🙂 teraz tylko zostaje dopasowac godzine 🙂 <!-- s:) --> ja proponuje 15-16 ... Spocik zalezy oczywscie od ilosci chetnych ...

  • a twoja piekną furke Wojtas zobaczymy

    ja sie dostosuje dajcie kontretny termin 🆗 <!-- s🆗 --> jak najszybciej zeby ludzi zebrac

  • [b]Zygus[/b], po 23 i 50% plus moja mocna gęba to i bilarda dorzucili gratis 😄 <!-- s:D -->

  • [b]MŁODY[/b], nie bede przeciez jechal na spot przez cala polske 😛 <!-- s:P -->

    moze byscie zaczeli cos pisac o proponowanym terminie .. mnie i [b]Loni[/b] pasuje 14 kwietnia (sobota) godz 15-16 ..

  • [quote="djczas"]Zygus, po 23 i 50% plus moja mocna gęba to i bilarda dorzucili gratis 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    A no to co innego 😄

    Co do terminu to mi bardziej pasuje niedziela, ale na sobote tez bym sie postaral wyrobic w razie czego.

  • Dla mnie nie może być mam rocznicę ślubu :serce: , zapomniało mi się wczoraj :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->

  • [quote="MirekS"]Dla mnie nie może być mam rocznicę ślubu :serce: , zapomniało mi się wczoraj :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->[/quote]

    ... no to moje najszczersze gratulacje :hurra: dla Ciebie [b]Miruś i Dorotki [/b]wszystkiego najlepszego :super: i oczywiście mnóstwo miłości :serce: :serce: :serce:

  • Ach dziękuję [b]Loneczko[/b] 🙂 <!-- s:) -->

  • Hmm, no to moze zamiast siedziec w silesi, wbijemy sie do mirka i poswietujemy z nimi :hurra: <!-- s:hurra: -->

Log in to reply