Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • [quote="Zygus"][quote="Loni"]brava dla Naszej Basiuli[/quote]

    Starala sie jak mogla 😄 Gola nie strzelila za to puscila jednego 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Chyba będzie trzeba wprowadzić osobny wątek 😉

  • Ja też jestem jak najbardziej za cyklicznym zlotem co dwa tygodnie 🙂 <!-- s:) --> .

  • Czyli co Panowie i ewentualnie Panie :d spotykamy sie w poniedzialek o 20??
    Kto bedzie a kogo nie bedzie, spowiadac sie 😄 <!-- s:D -->

    PS. Oczywiscie ja bede, Basia pewnie tez 😄

  • [quote="Zygus"]Czyli co Panowie i ewentualnie Panie :d spotykamy sie w poniedzialek o 20??
    Kto bedzie a kogo nie bedzie, spowiadac sie 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Potwierdzam obecność, kolega w pomarańczowym podkoszulku też będzie.

  • Ja niestety nie dojadę - praca nie pozwoli :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • Chlopaki z seata sie stawia, jest juz kilku chetnych, rzadnych rewanzu, ale tym razem w siatke 🙂 <!-- s:) -->
    Najlepiej by bylo jak by kto moze przyniosl pilke do siatki, nogi, kosza i bedziemy na miejscu wybierac w co grac 😄

  • [quote="Zygus"]Chlopaki z seata sie stawia, jest juz kilku chetnych, rzadnych rewanzu, ale tym razem w siatke 🙂 <!-- s:) -->
    Najlepiej by bylo jak by kto moze przyniosl pilke do siatki, nogi, kosza i bedziemy na miejscu wybierac w co grac 😄 [/quote]

    Będę miał piłkę do siatki. Do nogi ostatnio była, ale może lepiej mieć swoją. W siatkę też będą baty 😉

  • A od nas panowie ktos sie jeszcze stawi?? czy tylko ja z mdr

  • i wygralismy w setach 6 : 2 dalismy czadu :hurra: :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Gra byla niezlwykle emocjonujaca 😉 <!-- s;) -->
    Chlopaki z seata nie mieli z nami szans.

    Nastepne spotkanie za 2 tygodnie, serdecznei zapraszam :super:

  • [quote="Zygus"]Gra byla niezlwykle emocjonujaca 😉 <!-- s;) -->
    Chlopaki z seata nie mieli z nami szans.

    Nastepne spotkanie za 2 tygodnie, serdecznei zapraszam :super: [/quote]

    Wygraliśmy, choć było nas mniej, no ale pewna koleżanka grała za 4 osoby. Nawet Pan Groszek nie miał z nią szans.

  • [quote="mdr"]Nawet Pan Groszek nie miał z nią szans.[/quote]

    Choc dwojil sie i trojil to i tak nic nie wskural 😄 <!-- s:D -->

  • No to wielkie :hurra: :hurra: :hurra: <!-- s:hurra: --> za wygraną, następne spotkanko za dwa tygodnie.
    A macie może jakieś fotki, czy też zabrakło foto :?: bo z racji gry nie miał kto robić :zawstydzony: .

  • No niestety aparatu nie mial nikt, jak na zlosc. Szwagierka basi zrobila pare fotek ale komorka, wiec nie wiem jak z jakoscia

  • wyprzedziłem w tym roku Kraku ............ :piwo: <!-- s:piwo: -->

    a tu wiecej : http://www.targi.krakow.pl/targi,5_Tuning_Show_w_Krakowie.html#

  • hehe, no do maja jeszcze troche czasu wiec nie pisalem o tym. Pozatym ciezko cos u nas ostatnio ze wszelkiego rodzaju zlotami 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Zygus"]No niestety aparatu nie mial nikt, jak na zlosc. Szwagierka basi zrobila pare fotek ale komorka, wiec nie wiem jak z jakoscia[/quote]

    Fakt, tym razem wszyscy skupili się na grze i popijaniu mineralnej z Lidla. Zresztą nie zagadujcie o fotki tylko pojawiajcie się, bo pomysł dotyczył głównie klubowiczów FCP, a póki co IKS pokonuje nas ilościowo, bo wyniki spotkań wszyscy znają 😉

  • Dokladnie panowie, tylu nas jest, a nikt wiecej tylko ja i mdr dbamy o figure i zdrowie.
    Co jest z wami?? Choc jeden wieczor w tygodniu moglibyscie odpuscic sobie i wpasc z zona, dziewczyna, naprawde super sprawa sie troche poruszac :super: <!-- s:super: -->

  • ja będe razem z ocp sie wystawiał

  • To co [b]Zygus[/b] my będziemy jak co roku nie :?: <!-- s:?: --> Mam nadzieję, że [b]mdr[/b], [b]trybka[/b] może też dołączą.

Log in to reply