Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264588 Views
  • [quote="trybek"]ale mail`ika nie dostałem 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Tobie wyslalem info na gg 🙂

  • [quote="Zygus"][quote="trybek"]ale mail`ika nie dostałem 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Tobie wyslalem info na gg 🙂 [/quote]

    Kurcze nie otrzymałem :rozpacz: jednakże przepraszam :rozpacz:

  • [quote="Zygus"][quote="trybek"]ale mail`ika nie dostałem 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Tobie wyslalem info na gg 🙂 [/quote]

    zygus mi terz wyslij zebym nie szukał jak sie zdecyduje przyjechac

    na gg najlepiej wieczorem po w pracy może gdzieć uciec

  • [quote="MŁODY"]zygus mi terz wyslij zebym nie szukał jak sie zdecyduje przyjechac [/quote]

    To bylo tylko info odnosnie tego ze spot jest, kiedy i o ktorej i link do forum 😄 <!-- s:D -->
    Jesli zdecydujesz sie przyjechac, to jedziesz caly czas prosto jak zjedziesz a A4. Przejedziesz obok IKEA, i cisniesz dalej prosto dopoki nie zobaczysz po lewej stronie CH Krokus. (od IKEA przejedziesz przez estakade i troche rozkopane rondo i bedziesz na miejscu).

  • [quote="trybek"]bedzie dobrze Zygus - sie nie martwi :dontgetit: [/quote] czym tu sie martwic ?? ile bedzie tyle widocznie osob ma czas wolny innym razem bedzie wiecej 🆗 :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="trzebol"]ile bedzie tyle widocznie osob ma czas wolny innym razem bedzie wiecej 🆗 :super: <!-- s:super: -->[/quote]

    Nie chodzi tylko o to. Chodzi o ogolny odzew. Zreszta u was jest podobnie, na forum z krakowa jest ok 20-30 osob, a na spota ciezko zebrac 10osob

  • [quote="Zygus"]Zreszta u was jest podobnie[/quote]
    w sumie masz racje .,. moze ludziska boja spotkan pierwszego stopnia?? 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="manii"]malutko nas bedzie tylko zeby nie było, że jaki pierwszy spocik taki cały rok bo czarno to widze wiec.....[/quote]

    Ja póki co to widzę czarno, ale III zlot :dobani: <!-- s:dobani: -->

  • obawiam się, że niestety tym razem mi się nie uda... 😞 <!-- s:( -->

  • w sobote jest rówiez spocik FABEK pod CH Sylesia Katowice
    wiecej na stronce FC zloty region śląsk

  • Sniezek spadl, to bedzie sie mozna poslizgac troche na spociku. Takze zapraszam wszystkich nie zdecydowanych :super: <!-- s:super: -->

    Ps. Dodam jeszcze by zachecic, ze ma byc jakis sprzecik do pomiaru dB i byc moze ktos z vagiem przybedzie

  • Ale super zapowiada sie ten spocik 🆗 róbcie fotki żeby było wiadomo jak sie bawi [b]FCP[/b] z[b] IKS [/b] :super: <!-- s:super: -->

  • No i widze kolejny ciekawy pomysl upadl. Niestety. Janie moglem wytrzymac bez ruchu, wrocilem do gry w pilke 😄 <!-- s:D -->
    Jutro na spocie razem z IKS moze zapodam ten pomysl, moze sie to troche rozwienie. Zawsze to lepsze niz siedzenie w knajpie na spocie.

  • wiec do zobaczenia na spocie :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • [quote="trzebol"]wiec do zobaczenia na spocie :piwo: <!-- s:piwo: -->[/quote]

    :zdrowko:

  • ale nas bylo na spocie pozniej bylismy na pasie :super: <!-- s:super: -->

  • fotki fotki 😛 😛 i zdac relacje 😛 ile bylo fabek :?: co bylo pite :?: 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Wojtas"]ile bylo fabek :?: co bylo pite :?: 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Fabki byly raptem trzy, Mirek, trybek i ja.
    Pita byla wylacznie herbata 😄

    Hehe, i jak bylo na pasie?? Szkoda ze wczesniej sie nie zdecydowaliscie to bym zostal dluzej.
    Spocik super, na poczatku troche zimno bylo od stania, ale pozniej sie troche rozruszalismy jak zaczelismy autka ogladac 😄

    Zmierzylem sobie poziom dB w Fabce, wyszlo 117,5 dB, o sprzet nie pytajcei bo sie nei znam na nim, napewno nie jakis super pro, ale zawsze cos to innego dla odmiany sie dzieje.
    Mam nadzieje ze pociagniemy te wspolne na dluzej i nastepnym razem zjawi sie wiecej Fabek

  • Zamieszczam fotki...sorki za jakość...były robione tel.komórkowym... 😉 <!-- s;) -->

    [url=http://www.vertis.pl/page.php?page=album&id=12784]spot krk 26.01.2007[/url]

    password: fcp

    :]

  • Bardzo mi przykro ale niestety nie dałem rady przyjechać. :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich pmn

Log in to reply