Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • o i widze tam na fotkach kolegów ze Skodovka Club
    Lukiego ,Wasyla ,Adasia i Kasie, oraz Krissa

  • [url=http://www.album.com.pl/album.php?id=14201]A tu galeria z tuning show, hasełko tradycyjnie: fcp[/url]

  • No fotki pierwsza klasa 😄 <!-- s:D -->
    Mozna powspominac

  • Niestety nie dojechałam z przyczyn nie zaleznych ode mnie 😞 ale sadząc po fotkach to musiało byc :super: <!-- s:super: -->

  • Serdecznie zapraszam na letni spocik [b]w Jaworznie[/b] :] <!-- s:] -->

    [b]Propozycja nr 1[/b] Zalew Sosina :]

    Można popływać na pontonach materacach itd ... :] oraz wypożyczyć kajaki lub rowerki :hyhy:
    Oczywiście jest możliwość spędzenia nocki np: pod namiotem lub wypożyczenia domku letniskowego :hyhy: /oczywiście przy większej ilości osób/ 😄

    [b]Propozycja nr 2[/b] Basen Bukowno :]

    Jest odkryty i nie daleko zalewu Sosina/ok 8 km/ posiada dwie trampoliny :] małą zjeżdżalnie dla dzieci, malutki basenik dla maluszków, plaże , pole do gry w siatke i tenisa oraz możliwość grilowania 😛

    Czekam na Wasze opinie 😄 i na konkretną date 🆒

    Ps. O ile znajdą się jakieś chętne osoby :hyhy: to w najbliższym czasie postaram się porobić fotki i wrzuce na forum 😄

  • Jestem za tylko nie w terminie 22.07-06.08-wczasy

  • Super pomysl :hyhy: oczywiscie jak zawsze chlopak z nad morza pisze sie na spocik poludniowy 😄 .. ja bym byl za propozycja pierwsza w sobote 12 sierpnia, tam bym spedzil nocke z "mala" iloscia alkoholu :zawstydzony: a na nastepny dzien (13 sieprnia) zwinal namioty i pojechalibysmy na basen poplywac i posmazyc tylki :hyhy: mozna poskakac z trampoliny :hyhy: <!-- s:hyhy: --> .. w takim razie [b]Loni[/b] czekamy na fotki i info odnosnie ewentualnego noclegu.

    czyli tak w skrocie proponuje sopcik 2 dniowy : 12 i 13 sierpnia .. zaczelibysmy nad zalewem a skonczyli nastepnego dnia na basenie 🙂

  • Dla mnie [b]12 i 13 [/b]odpada 😞 <!-- s:( --> .

  • Wstepnie przychylam sie do propozycji Wojtasa i Loni. Wstepnie odpowiada mi termin 12, 13 sierpien, spocik 2 dniowy wg planu Wojtka.

    Jest to o tyle dobry plan, ze kto ni ebedzi emogl 12 zjawi sie 13, lub na odwrot. Bedzie to napewno niezapomnoiany weekend.
    Prosilbym tylko o wstepne koszta. Tzn pole namiotowe, wstep na basen itp. dodatkowe koszta.
    Bo wiadomo ze zjesc i wypic trzeba 😄 <!-- s:D -->

  • Oki :] w przyszłym tygodniu wszystko już będzie wiadome co do kosztów i od razu wrzuce fotki 😛 <!-- s:P -->

    Ps. [b]Miruś[/b] to jaki termin Tobie pasuje? :hyhy:

  • [quote="Loni"]Ps. [b]Miruś[/b] to jaki termin Tobie pasuje? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    22 - 23 lipca 🙂 , w sierpniu niestety :rozpacz: wszystkie weekendy odpadają, albo będę w wyjeździe nad morzem, albo pracka 😞

  • Ja moze sie zjawie w tym Jaworznie.. nie wiem co to za dziura, ale to chyba jakos blisko mnie slyszalem 😕 tylko ze cos mi sie wydaje, ze znow sie nie spotkam z Mirkiem :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->

  • U mnie natomiast lipiec raczej nie wchodzi w gre. Choc na 100% okaze sie dopiero ok 14 lipca.

  • [b]Wolfik[/b] Ty się łobuzie nie wykręcisz tym razem 😛 <!-- s:P -->

    Mnie od 16 do 31 lipca nie ma 😞 więc bardziej pasuje mi sierpień :]

  • [quote="wolfmk"]tylko ze cos mi sie wydaje, ze znow sie nie spotkam z Mirkiem :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->[/quote]

    😞 :rozpacz: 😞

  • [quote="Loni"]...Mnie od 16 do 31 lipca nie ma 😞 więc bardziej pasuje mi sierpień :] <!-- s:] -->[/quote]

    ja takze w tym terminie odpadam .. 😞

  • W sumie przez cale lato kazdy weekend spasuje mi :kwasny: Za spocikiem podpisuje sie obiema rączkami 😄 <!-- s:D -->

    Jakby sie tylko dalo wczesniej okreslic "koszty" :zawstydzony:

    Wielkie :padam: [b]Loni[/b] za inicjatywe 😉

    pozdr 😛

  • Super :super: [b]Trybka[/b] że Ty też przybędziesz na spocik :] <!-- s:] -->

    Co do kosztów dam znać do końca tygodnia 😉

  • Co myslicie żeby zrobić powtórke w Plazie i pograć w kręgle np 16 lipca /niedziela/? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->
    :]

Log in to reply