Witaj na forum Fabia Club Polska

Wpisywac sie tylko podczas picia !!!!

Temat utworzony · 580 Posty · 99238 Wyświetlenia
  • [quote="MirekS"]

    ....mówisz nie byłaś pijana, hmm... rozumiem lekko wstawiona :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    .... właśnie że nic nie piłam jedynie to tylko w dniu sylwetra troszkę :zawstydzony: /ale wtedy nie jezdziłam/ :rozpacz:

  • [quote="Loni"][quote="MirekS"]

    ....mówisz nie byłaś pijana, hmm... rozumiem lekko wstawiona :hyhy: <!-- s:hyhy: -->[/quote]

    .... właśnie że nic nie piłam jedynie to tylko w dniu sylwetra troszkę :zawstydzony: /ale wtedy nie jezdziłam/ :rozpacz: [/quote]

    Ok wierzę Ci ... chyba :hyhy: , za to ja troszkę podrinkowałem w minione dni przy okazji imprezki mojego synka który 6 stycznia skończył dwa :urodziny: latka :hurra:

  • To wszytskiego naj naj naj... ukochańszego dla małego skarba :hurra: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="MirekS"]6 stycznia skończył dwa[/quote]

    To tak jak Basia, tylko ze ona skonczyla troche wiecej latek 😄 <!-- s:D -->

  • a 07. stycznia Magda skończyła - no tyle, że też trochę więcej latek 🙂 <!-- s:) -->

    Wszystkiego NAJ NAJ NAJ Miruś dla Małego Prezesa FCP 😉

    a tak przy okazji, żeby nie było, że robię OT to piszę, że sobie wczoraj popiliśmy trochę przy okazji naszych zaręczyn 🙂 🙂 🙂 :piwo: :hurra:

  • [quote="Lestek"]przy okazji naszych zaręczyn[/quote]

    No no, wielkie gratulacje Lestek. :super: <!-- s:super: -->
    A kiedy slub planujecie??

  • najprawdopodobniej w czerwcu przyszłego roku...

  • [quote="Lestek"]....sobie wczoraj popiliśmy trochę przy okazji naszych zaręczyn 🙂 🙂 🙂 :piwo: :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]

    w takim razie gratulacje 🙂 :hurra: :zdrowko: Lestek szykuj duzo vodki zeby zostawic na bramie FCP :super:

  • no ja mam nadzieję, że FCP stanie na wysokości zadania i bramę jakąś zrobi 😄 <!-- s:D -->

  • [b]Lestek[/b],
    No to ja jeszcze raz gratuluję, ale łąjzo jedna nawet się nie przyznaliście że Magda ma urodziny będąc u nas w weekend, a my ani życzeń, ani nic...

    W każdym razie przekaż Magdzie od nas najserdeczniejsze :super: <!-- s:super: -->

    oczwiście życznia również dla wszystkich weekendowych i nie tylko, solenizantów

  • No super[b] Lestuś[/b] :super: moje najszczersze gratulacje :hurra: i [i]STO LAT [/i]dla Magdulki :urodziny: :urodziny: :urodziny: i oczywiście dla[b] Basiulki[/b] Zygusa również :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: <!-- s:urodziny: -->

    Ps. ojjj faceci :zabawa: trzeba było pościki założyć dla Waszych kobietek i dla Naszego małego prezeska z życzeniami urodzinowymi wtedy wszyscy by pamiętali :super:

  • :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • [quote="Lestek"]...okazji naszych zaręczyn 🙂 🙂 🙂 :piwo: :hurra: <!-- s:hurra: -->[/quote]

    Hoho ale się wysypało od czasu mojej ostatniej wizyty na forum 🙂 , idzmy po kolei:

    [b]Basiu[/b] wszystkiego najlepszego :urodziny: :urodziny: :urodziny:

    [b]Madziu[/b], a Tobie z okazji urodzin :urodziny: :urodziny: :urodziny: i zaręczyn :hurra: dużo ciepła i miłości w związku z [b]Lestkiem[/b], brama oczywiście, że będzie i to jaka jak tyle fabek zajedzie 🆗 .

    A skoro piszemy o naszych drugich połówkach :hurra: to jeszcze raz wszystkiego [b]naj, naj[/b] dla mojej [b]Dorotki[/b] :urodziny: :urodziny: :urodziny: , która 4 stycznia też miała urodzinki 🙂

  • Hehehe, ale mamy tych styczniowych jubilatow. Nastepnym razem trzeba zrobic jakiegos spota urodzinowego i wypic cos wspolnie.
    Wszystkiego najlepszego dla zonki

  • Wszytskiego naj naj naj.... :urodziny: :urodziny: :urodziny: dla Naszej [b]Dorotki [/b] oby zawsze była uśmiechnięta i miała duuużo siły do takich dwóch łobuzów jak [b]Miruś i Mati[/b] 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Loni"]i miała duuużo siły do takich dwóch łobuzów jak [b]Miruś i Mati[/b] 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    O wypraszam sobie :rozpacz:

    :hyhy: 🙂

  • [quote="MirekS"][quote="Loni"]i miała duuużo siły do takich dwóch łobuzów jak [b]Miruś i Mati[/b] 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    O wypraszam sobie :rozpacz:

    :hyhy: 🙂 [/quote]

    ... taki mały żarcik 😉 rzecz- jasna 🙂

  • [quote="MirekS"]O wypraszam sobie[/quote]

    No przeciez Mati to taki spokojny chlopak 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Loni"][quote="MirekS"][quote="Loni"]i miała duuużo siły do takich dwóch łobuzów jak [b]Miruś i Mati[/b] 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    O wypraszam sobie :rozpacz:

    :hyhy: 🙂 [/quote]

    ... taki mały żarcik 😉 rzecz- jasna 🙂 [/quote]

    No myślę :zawstydzony: 😉

    [quote="Zygus"][quote="MirekS"]O wypraszam sobie[/quote]

    No przeciez Mati to taki spokojny chlopak 😄 [/quote]

    Tak :hyhy: to ja Ci go chętnie oddam chociaż na dwa dni 🙂

  • [quote="MirekS"]Tak :hyhy: to ja Ci go chętnie oddam chociaż na dwa dni 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Hehe Basia by sie pewnie ucieszyla :super: