Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 326083 Wyświetlenia
  • I pierwszy meczyk za nami 😉 <!-- s;) -->
    0:2 przegralismy z Niemcami..
    Jak dla mnie nic dziwnego.. ale ja nie jestem jakims zagorzalym kibicem :cwaniak:

    Swoja droga - zdobicie swoje autka we flagi itp? 😛
    Niektorzy wieszaja na balkonach flagi 😄 To cos jak w mania flag w USA z tym, ze oni wywieszaja bo czuja sie "dumni" ze swojego kraju.. 🙂

  • [quote="wolfmk"]zdobicie swoje autka we flagi itp? 😛 <!-- s:P -->
    Niektorzy wieszaja na balkonach flagi 😄 [/quote]

    Ja się nie bawię w żadne ozdabianie i tak to nie pomoże naszym piłkarzom.

  • [quote="wolfmk"]Swoja droga - zdobicie swoje autka we flagi itp? [/quote]
    Autem jezdze co miesiac to zanim by ktos zobacyzł tą flage to :wstyd: Poco tak przyozdabiac 😉 <!-- s;) --> U mnie ludzi duzo ma na blakonach tego..

  • [quote="wolfmk"]ja nie jestem jakims zagorzalym kibicem [/quote]
    Ja też nie, ale bywają wyjątkowe okazje którym należy poświęcić większą uwagę.
    [quote="wolfmk"]oni wywieszaja bo czuja sie "dumni" ze swojego kraju[/quote]
    Podobnie skandynawowie. Tam nawet okazji nie trzeba, flagi wiszą na codzień na domach.

    Natomiast co do samego meczu to napiszę z grubsza to samo co napisałem na forum obok:

    Fakt, byliśmy gorsi, przegraliśmy, trudno. Nie umieliśmy wykorzystać akcji, nie umieliśmy odnaleźć się w kilku sytuacjach, nie umieliśmy za Niemcami nadążyć. Zarówno atakując do naszej jak broniąc swojej bramki Niemcy zawsze byli szybciej niż my. Trudno...

    Ale przecież chyba nie oczekiwaliście gruszek na wierzbie, przecież Niemcy to nie chłopcy spod budki z piwem, oni na prawdę umieją grać. Mają dynamikę, mają orientację i mają snajpera.

    Z drugiej strony nie ma co narzekać na naszą drużynę, narzekanie to już prawie nasz polski sport narodowy, a przecież nie tędy droga. Niestety, tak to już bywa że wygrywają najlepsi. A z porażek trzeba wyciągać wnioski. To że porażek mieliśmy już tyle że za same wnioski powinniśmy być mistrzem Europy to już inna bajka, ale i tak moim zdaniem to był mecz. Przynajmniej nie daliśmy się zetrzeć na pył. Przegraliśmy, ale nie daliśmy ciała. I za to należą się chłopakom słowa uznania, no i za to że w ogóle się dostali do rozgrywek.

    [quote="MirekS"] ozdabianie i tak to nie pomoże naszym piłkarzom.[/quote]

    Oczywiście, że pomóc to nie pomoże, ale ja z żoną, na dowód jedności z naszą drużyną ozdobiliśmy w weekend nasze fabki, co prawda tak tylko dyskretnie, ale przynajmniej niech wszyscy wiedzą że jesteśmy z nimi! Cieszymy się że są na Euro i niezależnie jak daleko zajdą będziemy z nich dumni!
    [img]http://images25.fotosik.pl/226/357565f9c11323db.jpg[/img]

    Teraz kilka zdań ogólnie. Bo, naszła mnie taka refleksja, którą się podzielę.
    Polacy to już jest taki naród że nigdy nie umieją się skonsolidować, poczuć jedności, jakiegoś wspólnego celu, dlatego zawsze wszyscy zawsze nas biją, okradają i wykorzystują.
    Każdy myśli, a co ja się bede wysilał to i tak niczego nie zmieni, albo a co ja się bede wychylał jeszcze w dziób dostanę, albo a mnie to wisi to nie moja sprawa... i Każdy sobie rzepkę skrobie, nie stanowimy zespołu, a nie od dzis wiadomo, że w kupie siła i duży może więcej. A w narodzie nie ma poczucia jedności społecznej.
    Właśnie dlatego kradną nam auta, bo mimo wyjących alarmów nikt nie reaguje, właśne dlatego dostajemy baty w piłkę bo nie jesteśmy taką drużyną jak niemcy. Po prostu tacy już jesteśmy.
    Dlatego ja na przekór temu się oflagowałem i wspieram naszych duchowo. I nawet moja żona kibolka jedna też sama się oflagowała i jeżdzi swoją fabką na biało czerwono 🙂 <!-- s:) -->

  • meczyk dobry, nie daliśmy plamy i zagraliśmy dobry mecz, walka, kilka sytuacji stworzonych. Trochę zabrakło szczęścia, trochę umiejętności.
    U mnie flaga wisi na balkonie 😄 <!-- s:D -->
    Do autka też mam, ale nie założyłem bo folia na szybach i się bałem, że zniszczę 🙂

  • No i takie nastawienie to lubię.
    🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Luku"]Czyli jazda na dieselku w Turbo będzie bardziej oplacalna niz na gazie[/quote]
    A dieselek bez turbo, czyli SDI będzie jeszcze bardziej opłacalny 😄 <!-- s:D --> Tylko moc 64KM, może odstraszyć. Zależy co będziesz woził.

  • godzinę temu wróciłem właśnie z myjki 🙂 <!-- s:) -->
    Fabka po wypadzie na rajd cała z piasku, a wczoraj już mi się nie chciało jej myć.
    Teraz czyściutka stoi 🙂

  • [quote="Zygus"]po wypadzie na rajd cała z piasku,[/quote]
    zdziwiłbym sie jakby bylo inaczej,
    ja swoje autko tez wyszorowalem tzn wewnątrz i na zewnatrz pozostała mi jeszcze komora silnika ale to zostawiam na sobote

  • Czy posiada ktoś może zeskanowaną instrukcję obsługi Skoda Fabia???
    Znajomy kupił Skodziankę z Niemiec i posiada instrukcję po niemiecku. Prosił mnie bym mu odbił swoją, ale szczerze powiem że nie bardzo mi się chce skanować.
    Wybaczcie mi moje lenistwo 😉 <!-- s;) -->

  • Za pare tygodni konczy mi sie ubezpieczenie (OC, NW) z PZU. W zeszlym roku placilem za OC i NW 350 zl.. Dzis dostalem listem wyliczona sume ubezpieczenia OC i NW na kwote 520 zl :przestraszony: Co oni zglupieli ?? Rok starsze auto a tu taka cena ?? Czyzby ceny OC az tak poszly w gore ?? :niepewny: <!-- s:niepewny: -->

  • Ja OC i NW od 1.4 mam 401 zł, a od 1.9 TDI 494 zł. Oba autka mam w generali.

  • jak w temacie :

    • wykonam instalacje elektryczno - komputerowo- telefoniczno - TV - alarmową , itd
    • wszelkie typu panele podłogowe , ścienne , itd
    • prace wodno-kanalizacyjne , ogrzewanie itp
    • inne budowlane

    wykonam tel kont 0-668-950-280 ; gg 4814957

  • Ehhh..nareszcie udało się dodać fotkę.

  • czy tylko ja mam takie wrażenie że sędzia był nastawiony przeciwko nam w spotkaniu z Austrią? A może cały ten mecz był jakiś ustawiony?

    Bo co jak co, graliśmy pięknie, podobało mi sie 🙂 <!-- s:) --> (no może wyłączając pierwsze minuty)

  • Wg mnie za graliśmy słabo. Gdybyśmy choć w połowie zagrali tak walecznie jak z Niemcami to mecz skończył by się kilku bramkowym zwycięstwem.
    Austryjacy nigdy nas polaków nie lubili, mimo że jest nas wielu w ich kraju. I nie można się było spodziewać że dadzą nam wygrać ze sobą. Nawet kosztem skandalu.

  • za wyjątkiem pierwszych minut gdzie Austria grała przeciwko samemu Borucowi to reszta była OK

    Natomiast prawdą jest, że karny w takiej sytuacji był kontrowersyjny, choć cóż my wszyscy jesteśmy subiektywnie nastawieni...

    Ale nasz gol był (chyba) strzelony ze spalonego więc w sumie łatwo przyszło łatwo poszło... 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="kros"]Ale nasz gol był (chyba) strzelony ze spalonego [/quote]A jednak nie.Sagan strzelał na bramkę a piłka odbija się od bramkarza i chyba jeszcze od obrońcy a potem trafia do Rogera.W takiej sytuacji spalonego nie ma.Widać to w powtórce! :zalamany: <!-- s:zalamany: -->
    A tem karny...gdzie.... :zalamany: :
    Osobiście bardzo dziękuje chłopakom i oczywiście trenerowi za emocje i chwile dumy.

  • Wg mnie spalony był i to ewidentny. W momencie strzału Roger był na pozycji spalonej i odniósł z tego korzyść w późniejszej fazie akcji. A to że piłka odbiła się od bramkarza, to już mało istotne.

  • [quote="Zygus"]A to że piłka odbiła się od bramkarza, to już mało istotne.[/quote]E no co ty to akurat bardzo istotne.Kiedy piłka trafia od obrońcy czy kogo kolewiek z przeciwnejn drużyny nie ma to znaczenia.Jeżeli obrońca poda piłkę do bramkarza a między nimi stoi napastnik bo nie zdażył się cofnać to spalonego nie ma.
    :ps; a zresztą jutro madrale będą sie wymadrzać w tv to posłuchamy.