Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Topic created · 4843 Posts · 325960 Views
  • DZIAŁA 😄 😄 <!-- s:D -->

  • no ekstra, a jak sie robi takie skiny to moze i ja cos zrobie. Jakiego programu sie do tegoi uzywa??

  • Ja wole szybe mimo wszystko, bo bede klape chyba kiedys przerabial i naklejaka pojdzie sie ....

  • ja dostałem tylko ramki 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="zydol"]Już mam naklejkę 🙂 <!-- s:) --> Wielkie dzięki. A swoj± drog± co to za krój czcionki znajduje się na owej lepce, bo łudz±co podobny jest do oryginalnego emblematu z Fabii?[/quote]

    czcionka nazywa sie chyab SULPHUR i to jets wlasnie czcionka co skoda uzywa 🙂

  • ja tez juz mam ;] wczoraj dostalem 🙂 ale jestem chory narazie i nie nakleilem jej jeszcze 😕 <!-- s:/ --> thx

  • ja dzisiaj dostalem ale jest zajebista i az szkoda mi naklejac 😄 <!-- s:D --> ale zrobie to jak wyjde z psem :d

  • Dostalem dzisiaj (wtorek) jets zajebista 🙂 <!-- s:) --> thx Mazi

  • Ja chyba zaapliqje w prawy gorny rog szyby.... bo w lewym mam naklejek jaki rodzaj folii mam..

  • A moze by zrobic jakies ulotki promocyjne?? Zrobi wzor i kazdy by sobei sciagnal i wydrukowal w domciu i wkladal za szybki spotkanym Fabiankom. Co wy na to?? Ja w krakowie mialem juz pare razy ulotkke z klubu skody SKODOVKA ale nei dalem sie skusic. Wole FCP 😄 <!-- s:D -->

  • No trzeba, bo jest to dobra promocja i tania. Nie trzeba by bylo zbierac pieniedzy tylo kazdy sam by wydrukowal sobie i podzrucil pare ulotek. Nie wielki poblem tylko trzeba by bylo jakis projekt takiej ulotki zrobic

  • Do tego mozna zrobic projekt formatu A3 i jakos oprawic za szklo i kazdy by pojechal w swoim miescie do dealera skody i moze by tam mozna bylo powiesci ... ja nad takim czyms myslalem juz dawno tylko ze przydaloby sie projekt zrobic ..tylko ze ja sie znam tyle na malowaniu co na balecie ... :lol: <!-- s:lol: -->

  • A moze jakis literat napisalby jakeis oficjalne pisemko do centrali Skody w poznaniu, zeby nasz klub stal sie oficjalnym klubem skody. Moze troche by nas dofinasowali. Chociaz strone oplacili, albo jakies znizki w ASO. Kto wie moze pojda na to?? Dla nich to tez forma promocji i reklamy. Trzeba by bylo tylko dokladnie opisac jak to wyglada i wogole. Moglby ktos to napisac tak ladnei oficjalnie i wyslac??

  • No wlasnie, jest duzo do zyskania a nic do stracenia. Trzeba powalczyc, duzo nas jest, wiec moze uda sie cos wydrzec od tych drani 😄 <!-- s:D -->

  • Moze jak nasz klub sie dobrze jzu rzkerci do wakacji toi bysmy sie spotkali w Poznaniu gdzie jest glowna centrala Skoda Auto Poland ... jakas Pani z dzialu promocji SAP sie odzywala przezd tym miedzynarodowym zlotem co byl na 10-lec ie skody w polsce ale cos ustala ..wiecie wtedy klub byl nei rozkrceony a aktywnych osob bylo 5 😞 <!-- s:( --> ale mozna pozniej sie do nich odezwac i jak jescze bysmy sie tam spotkali (w Poznaniu) i pokazali im ilu nas jest..ramki naklejki itp i Zarzad by z nimi pogadal .. w koncu jestesmy jedynym klubem fabii w Polsce ... zobaczymy jak to sie potoczy .. 😄

  • :brawo: tak trzymać, naprawde jeste¶my jednym klubem fabii w Polsce :?: <!-- s:?: --> Bo jak patrzyłem to faktycznie nie było żadnego klubu przynajmniej w maju.

    A wiecie że adres ten, co prawda stary, jest na serwerze Yahoo 😎

  • [url=http://img119.exs.cx/img119/7991/logo20.jpg]foto1[/url]
    [url=http://img118.exs.cx/img118/7807/logo18.jpg]foto2[/url]
    tak wygl±da naklejeczka 😎

    Ps. ja tez nie mam.

  • Jezeli naklejka bylaby profesjonalnie zaprojektowana to ja bym z checia taka wzial, ale niesety mam juz przyciemnione szyby wiec taka naklejka nei wchodzi w rachube, bo ona musi byc wewnetrzna.

  • wcale niemusi ja mam naklejke na zewnatrz szyby zobacz

    [img]http://www.gajer.rembertow.net/zlot31.jpg[/img]

  • [quote="perzykT"]a może wartoby było pomy¶leć o takiej naklejce na cała szybę z adresem internetowym klubu. Ta obecna naklejka podoba mi się tylko nie ma na niej żadnych namiarów na nas. Naklejka o takich wymiarach żeby nie przesłoniła za bardzo szyby. Już co¶ takiego widziałem na jakim¶ aucie( bodajże seicento)[/quote]

    nie nie, ja napewno sie na takie co¶ niezgadzam, mamy naklejke i jest ok. Przynajmniej mi nie bedzie potrzeba innej. Odrazu mówie ze ja sie niezgadam.

Log in to reply