Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265078 Views
  • niestety nie będzie mnie tym razem 😕 <!-- s:/ --> eh

  • No to pora zbierać się na zlocik 🙂 <!-- s:) --> .

  • ja za chwile sie zbieram :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • Zlocik się skończył, było bardzo sympatycznie i wesoło, poznałem parę nowych osób. Ale jak to zawsze, wszystko co dobre szybko się kończy. Teraz musimy poczekać na następny, mam nadzieję, że niedługo 🙂 <!-- s:) --> .
    Wkrótce wrzucę jakąś fotkę 🆗 .
    Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony sobotni wieczór :zdrowko: , no teraz już mogę piwko wypić 😉

    [b]Lord_Nikkon[/b] [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=463]tutaj[/url] jest nr konta o którym mówiliśmy, składka za 2008 rok wynosi 10 zł. Natomiast rameczki i naklejkę wysłałby [b]Ci Zygus[/b].

  • Było fajnie, tylko ze na kregle w to miejsce juz nie jedziemy. Bo ochrona tam to tepe pały sa. Generalnie mowiac i tak było super. [b]Mirek[/b] gdybyś nie miał koszulki klubowej z napisem to bym cie chyba nie poznał. Pozdro dla wszystkich.

  • [b]MirekS[/b], Dzieki za nr konta. W poniedzialek zdatkuje FCP bo warto, chocby dla takich zlotow 😉 . Swietnie spedzony czas chociaz pod IKEA to w pewnym momencie juz mi zaczynaly zeby wygrywac marsza :rotfl: . Nastepnym razem wzmiemy cieplejsze miejsce za punkt zborny 😛 <!-- s:P -->

    Co do kregli to stwierdzenie MirekS jest dresem - rozwalilo mnie do maksa, poklony dla wykidajly :padam:

    Mirku wyslij mi zdjecia na maila: <a href="mailto:yamakasi@zasada.home.pl">yamakasi@zasada.home.pl</a> bede dozgonnie wdzieczny 🙂

  • spocik udany nawet sporo nas bylo...no i dziewczyny..... :hyhy: tylko cos nam te kregle nie chcialy sie przewracac 😕 moze nastepnym razem gokarty... 😛 <!-- s:P --> pozdr for all..

  • Sorry panowie, że dałem d..py, ale tak wyszło. Myślałem że się wyrobię, a tu niestety klops.
    Ale widzę że zabawa była dobra.
    Co to za ekscesy w plazie z ochroną?? Mirek dresem?? 😄 <!-- s:D --> Fajne dziewczyny?? działo się działo, heheh.

    [b]Lord_Nikkon[/b], co do wstąpienia do klubu, to widzę że Mirek troszkę nie precyzyjnie się wyraził chyba. Wpisowe wynosi 20zł, późniejsze coroczne składki są po 10zł.
    Nowa dostawa ramek będzie dopiero po nowym roku, także proszę o cierpliwość 🙂

  • [b]Miruś[/b] czekamy na foteczki 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]Zygus[/b], spoko 20 zl to nie kasa a co do ramek to nigdzie sie nie pali 🙂 <!-- s:) -->

  • Ano były drobne nieporozumienia z ochroną, najpierw przystartowali do nas o dowody osobiste - chyba wyglądaliśmy wczoraj na mocno nieletnich, a później przystartował do mnie, że nie mogę przebywać na sali ponieważ miałem bluzę z ... kapturem czyli jestem dresiarzem. Krótko mówiąc jak dla mnie chamstwo i tyle. A i jeszcze nie możemy mieć przy sobie kurtek bo szatnia jest przy wejściu.

    Zdjęcia wrzuciłem do naszej [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=52187#52187]GALERII[/url] nie są jakieś rewelacyjne bo aparat mam dopiero parę dni i uczę się go, stary niestety zakończył żywot.

    [b]Lord_Nikkon[/b] czy to jest [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=51997#51997]TEN[/url] temat który założyłeś, a później nie mogłeś znaleźć :?: <!-- s:?: -->

  • [b]MirekS[/b], nie no ja sie tam w sumie nie obrazilem o te dowdy a dziewczyny na pewno bo tu prosze je o dowody bo wygladaja mlodo - tylko sie cieszyc 😛 <!-- s:P -->

    A co do dresiarstwa to tak na powaznie to bylo ciezkie kurna przegiecie. Nie wiem moze kregielnia stala sie jakims super klubem z selecja gosci, ale po tym co zobaczylem nie jest lepsza od speluny z ktorej zalatuje kiszana kapucha. :zdegustowany:

    Na nastepny zlot ja zalatwiam knajpe, gdzie nas ugoszcza jak ludzi a nie beda traktowac jak zakichane bydlo :zdegustowany:

    [b]MirekS[/b], Tak to jest ten post 😛 no tak nie jestem klubowicze to przeniosles wybacz, zly dzial wybralem :wstyd:

  • To akurat [b]wolfmk[/b] przeniósł 😉 <!-- s;) -->.

    A z tymi dowodami no cóż ... bez komentarza

  • No to niezła imprezka z przygodami była :padam: <!-- s:padam: --> , mam nadzieje że na następną będę mógł zawitać

  • Hehehehe juz nas oskarzyli o dresiarstwo, wiec nastepnym razem nie mozemy ich zawiesc i wezmy klucze do odkrecania srub w kolach 😛 <!-- s:P -->

  • mirku jak możesz prześlij fotki na ten adres <a href="mailto:aleksander.glowania@mmkrakow.pl">aleksander.glowania@mmkrakow.pl</a><!-- e -->
    może ukaże się jakaś informacje o naszym spocik na portalu mmkrakow.pl

  • [quote="Zygus"]mirku jak możesz prześlij fotki na ten adres <a href="mailto:aleksander.glowania@mmkrakow.pl">aleksander.glowania@mmkrakow.pl</a><!-- e -->
    może ukaże się jakaś informacje o naszym spocik na portalu mmkrakow.pl[/quote]

    Poszły 🙂 .

  • 😛 <!-- s:P --> moze byśmy sie spotkali w ktorys weekend....hmmm...? co myslicie?

  • Jestem za, ostatni weekend jest podzielony na pół, to może w sobotę 31 stycznia.

  • nie wiem jak ze mną, bo nie wiem czy nie wyjadę wtedy akurat.

Log in to reply