Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • No wreszcie wróciłem na forum :hurra: , niestety stronka po uruchomieniu w lipcu zostala zablokowana przez dostawce internetu jako potencjalne zagrozenie i do dzis nie byla aktywna, ale sytuacja juz pod kontrola, ciesze sie, że mnie zlot nie ominął :super: <!-- s:super: --> .

  • Spoko [b]Miruś [/b]napewno by Cie nie omineło 😄 jeszcze są telefony :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    A co do spociku to [b]Zygus[/b] ma racje pogoda zrobiła się nie ciekawa :rozpacz: i mnie jeszcze nie ma na południu 😕 dlatego cięzko mi cokolwiek zorganizować :zalamany: więc bardzo przepraszam :padam: jak tylko wroce postaram się coś wymysleć 🆗

  • A gdzie to się [b]Loneczko[/b] urlopujesz, może już pisałaś ale ja mam 3 - tygodniowe opóźnienie w tematach :rozpacz: , niewiem czy mi wieczora starczy by to nadrobić :lamer: <!-- s:lamer: -->

  • [quote="MirekS"]A gdzie to się [b]Loneczko[/b] urlopujesz, może już pisałaś ale ja mam 3 - tygodniowe opóźnienie w tematach :rozpacz: , niewiem czy mi wieczora starczy by to nadrobić :lamer: <!-- s:lamer: -->[/quote]

    [b]Miruś[/b] w drugiej połowie lipca wyjechałam nad morze do Kołobrzegu 😄 i po skończonych wczasach [b] ktoś [/b] :serce: nie pozwolił mi wrócić do domku 😉 a że dostałam urlop do końca sierpnia narazie jestem na północy :hyhy: 😉

    Ps. miłej lekturki w czytaniu najlepiej przy :piwo: 😉

  • W takim razie życzę wypoczynku w bardzo miłym :serce: towarzystwie 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Kochani, może wreszcie coś zorganizujemy na południu! Ja systematycznie jestem na spotach OCP, ale u nas nie widze żadnego "ruchu w interesie"??? :cisza: <!-- s:cisza: -->

  • No rzeczywiscie pasowalo by cos zrobic wiekszego 😄 <!-- s:D -->
    Tylko kiedy i gdzie?? Jakies propozycje??

  • proponował-bym gdzieś po srodku bo ostatnio w Waszą strone pedzilismy
    najlepiej sobota
    wtedy chyba karzdy zorganizuje sobie czas wolny

    jak najszybciej :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • RYBNIK

  • Mi akurat jest wszystko jedno, gdzie będzie trzeba tam dojade, natomiast moglibyśmy zorganizowac coś większego z OCP! Najbliższy zlot jest 06.09.2006 podejrzewam, że jak w ostatnią środę ten bedzie również w Sosnowcu! Jeżeli będą zainteresowani to pogadam z "[b]djczas-em[/b]" i cos się uda załatwić!!!

  • No tak jesli chodzi o mnie to najlepiej weekend, choc ten odpada.
    Jestem za wspolnym zlotem z OCP, moze jakies gokarty??

  • W takim razie odezwę sie do Staszka i spróbuje znaleść jakiś kompromis. Postaram się informować na bieżąco w tym temacie na czym sprawa stoi.

  • oo co chodzi :piwo: <!-- s:piwo: -->

  • Stasiu o wspólny zlocik OCP - FCP!!! :super: <!-- s:super: -->

  • Piszcie panie i panowie czy jestesci echetni kiedy i na co??
    Gokarty, kregle?? moze weekendowe wyjscie na piwko i tance??
    Czy moze juz sam nie wiem

  • Mnie w tej chwili trudno jest się określić :rozpacz: wracam do domku dopiero 10-tego wrzesnia /wieczorkiem/ więc ja tym razem chyba odpadam :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [b]Zygus[/b] ta ostatnia propozycja bardzo mi sie podoba, a tak poważnie to ja np. jestem otwarty na wszelakie propozycje! 🆗 <!-- s🆗 -->

  • U mnie z czasem niestety też cieniutko, ale jak już rzuciłem temat na forum to nie będę się wykręcał :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • No u mnie tez nie najlepiej z wolnym czasem. Teraz mnie nie ma, za 2 tyg jest bemowo, we wrzesniu rowniez masa egzaminow. Ale widze ze cos marne zainetrsowanie tematem

  • Niestety, ale cóż my możemy na to poradzić! Forum umiera śmiercią naturalną, a marzy mi się, żeby funkcjonowało tak jak forum OCP!

Log in to reply