Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264583 Views
  • [quote="Loni"]Kto chętny? 😎 😉[/quote]

    Ja prawdopodobnie bede, oczywsicie z basia 😄
    Wszystko sie okaze w srode

  • oczywscie ja bede 😄

  • może jakieś dokładniejsze namiary bliżej Gliwic czy bliżej Mikołowa ? itd ? itp ?

    bo jakby przjechać z Gliwic do Mikołowa to jest co jeżdzić ?

  • "Spotyklamy się na tym BP i pojedziemy razem, to ten zajazd znajduje się na drodze MIKOŁÓW - GLIWICE, jest za drugim skrzyżowaniem /zjazd na Rude Śl. / po prawej stronie koło ogromnego salonu opon. A zajazd z tego co dobrze pamiętam nazywa sie RAJCULA, chatka w stylu góralskim jedyna w tamtych stronach! Trudno jej nie zauważyć ...."

    To napisał Luki na forum FC więc chyba powinniśmy trafić 😎
    Ja spotykam się w Katowicach z Adasiem i jedziemy razem /wcześniej dołączy się Zyguś z Basią Wojtas i może Wolfmk/ 🙂 więc jakby było Ci Młody wygodniej możemy się gdzieś po drodzę umówić z Tobą :oops:

  • ja postaram sie rowniez wpasc moja nowa furka ( jesli zdaze ja odebrac ).pozdro

  • [quote="piotrek"]ja postaram sie rowniez wpasc moja nowa furka ( jesli zdaze ja odebrac ).pozdro[/quote]

    hohoh, szmat czasu my sie nie widzieli, takze serdecznie zapraszamy 😄
    Wrociles juz na stale, czy tylko chwilowo jestes??
    I jaka fura bedziesz?? A jak nie odbierzesz fury, to moze z kims sie zabierzesz??

  • [quote="Zygus"][quote="piotrek"]ja postaram sie rowniez wpasc moja nowa furka ( jesli zdaze ja odebrac ).pozdro[/quote]

    hohoh, szmat czasu my sie nie widzieli, takze serdecznie zapraszamy 😄
    Wrociles juz na stale, czy tylko chwilowo jestes??
    I jaka fura bedziesz?? A jak nie odbierzesz fury, to moze z kims sie zabierzesz??[/quote]

    ad1. tak wrocilem na stale bo dostalem dobra prace w polsce.
    ad2. renault megane
    ad3. chetnie bym sie z kims zabral.

  • [quote="piotrek"]chetnie bym sie z kims zabral.[/quote]

    Ja bym cie zabral, ale przyjezdzam chyba z Loni :roll: albo swoim autem i wtedy zabieram Loni 😉
    Takze nie bardzo, choc jeszcze nie wiem 😄

  • [quote="Zygus"][quote="piotrek"]chetnie bym sie z kims zabral.[/quote]

    Ja bym cie zabral, ale przyjezdzam chyba z Loni :roll: albo swoim autem i wtedy zabieram Loni 😉
    Takze nie bardzo, choc jeszcze nie wiem :-D[/quote]

    i jeszcze gdzies w tym wszystkim bede tez ja zajmowal miejsce 😄

  • Chłopaki damy radę 🙂

    Zyguś jak pojedziemy jednym autkiem to będzie Nas 4 więc Piotrka możemy zabrać na 5 osobę a w Katowicach jak spotkamy Adasia można się poprzesiadać /bo z tego co wiem Adaś jedzie sam/ 😎 co Wy na to???

  • [quote="Loni"]Chłopaki damy radę 🙂

    Zyguś jak pojedziemy jednym autkiem to będzie Nas 4 więc Piotrka możemy zabrać na 5 osobę a w Katowicach jak spotkamy Adasia można się poprzesiadać /bo z tego co wiem Adaś jedzie sam/ 😎 co Wy na to???[/quote]

    Mi tam pasuje, tylko piotrek jak z toba?? skad moglibysmy cie odebrac?? gdzie moglbys dojechac sam??

  • tylko ja nie chce juz z adasiem 😜 jechalem do grudziadza i mam dosyc 🙂 <!-- s:) --> zartuje. najlepiej jakbyscie mnie z tychow zabrali 😜

  • [quote="piotrek"]tylko ja nie chce juz z adasiem 😜 jechalem do grudziadza i mam dosyc 🙂 <!-- s:) --> zartuje. najlepiej jakbyscie mnie z tychow zabrali ;p[/quote]

    Spoko damy radę 🙂 podjedziemy po Ciebie 🙂 dla mnie to no problem 😉

  • Ja odpadam wiec zycze milej zabawy 😉

  • [quote="wolfmk"]Ja odpadam wiec zycze milej zabawy 😉[/quote]

    Szkoda Wolfmk 😢 a ja tak chciałam zobaczyć te Twoje podświetlenia w schowkach 😞

  • Zaprosilem tez ekipe ze Skodovka-Club 😄 Kilku chlopakow powiedzialo ze z mila checia dolaczy do Nas 😄

  • [quote="Wojtas"]Zaprosilem tez ekipe ze Skodovka-Club 😄 Kilku chlopakow powiedzialo ze z mila checia dolaczy do Nas :-D[/quote]

    To super :mrgreen:

  • No myśla że sie zjawia,niewiem czy sam czy z familiją.

  • nie obiecuj tylko pal maszyne 😉

  • Dokładnie 😎 WRC bez żadnych wkrętów 😉

    Ps. A co my tam robiliśmy :mrgreen: to już taka mała tajemnica :oops:

Log in to reply