Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Temat utworzony · 2963 Posty · 264510 Wyświetlenia
  • A wogole lipa w tym roku z tym KTS.
    Parkinh dla zwiedzajacych bedzie jakies 400m dalej. Bo w okolicy sa zakazy i tylko pojedyncze miejsca, gdzie sie mozna wcisnac.
    Za wjazd na parking przed hale chca 24zl od auta (tylko nie wiem czy juz z wejsciowka czy nie).

  • Łukasz, a ile wejściówka i czy za dziecko też?

  • [quote="MirekS"]Łukasz, a ile wejściówka i czy za dziecko też?[/quote]

    Wejsciowka 5 lub 6zl, a auta bedziemy musieli zostawic pod Polmozbytem, albo gdzie nam sie uda 😄 <!-- s:D -->

    Za twojego bobaska to kasy nie powinni wziasc

    PS. Wlasnie sie dowiedzialem ze sobotni wyscig na 1/4 mili zostal odwolany :kwasny:

  • [quote="Zygus"]PS. Wlasnie sie dowiedzialem ze sobotni wyscig na 1/4 mili zostal odwolany :kwasny: <!-- s:kwasny: -->[/quote]

    Kurcze, a tak na niego liczyłem 😞

  • to co panowie spotykamy sie wogole czy nie, bo widze ze odzew maly.
    Ja jade w sobote, bo w niedziele nie moge.
    Bede ok 11 juz na targach. Jak ktos nie wie jak trafic a wybiera sie mniej wiecej w tym samym czasie to moze sie umowic i pojechac razem

  • Ze mną będzie ciężko...w sobote zajęcia do 20.00, a w niedziele do 14 😞 <!-- s:( -->
    Chyba że jeszcze bedzie jakis grill czy cosik to na wieczorek sie pisze... 🙂

  • Ja w sobotę 100% iwęc o której się [b]Łukasz[/b] umawiamy i gdzie dokładnie, co do niedzieli jeszcze nie jestem pewny, ale jak mi pracka nie wypali to jestem.

  • [quote="MirekS"]Ja w sobotę 100% iwęc o której się [b]Łukasz[/b] umawiamy i gdzie dokładnie, co do niedzieli jeszcze nie jestem pewny, ale jak mi pracka nie wypali to jestem.[/quote]

    No jesli tylko ty i ja mamy przyjechac, to ja przyjade tramwajem 😄 <!-- s:D -->
    Wiec mozemy sie umowic przed kasami o 11

  • [quote="Zygus"][quote="MirekS"]Ja w sobotę 100% iwęc o której się [b]Łukasz[/b] umawiamy i gdzie dokładnie, co do niedzieli jeszcze nie jestem pewny, ale jak mi pracka nie wypali to jestem.[/quote]

    No jesli tylko ty i ja mamy przyjechac, to ja przyjade tramwajem 😄 <!-- s:D -->
    Wiec mozemy sie umowic przed kasami o 11[/quote]

    OKI

  • To jerst tam gdzie kiedys bylo NOMI wiec napewno trafisz. Mijasz polmozbyt i jedziesz dalej w strone huty. Przed stacja ESSO na swiatlach skrecasz w prawo i jedziesz prosto.
    To tak gwoli scislosci jak by ktos chcial przyjechac a nei wiedzial gdzie to jest 😄 <!-- s:D -->

  • Łukasz tylko jest jeden ból jak będzie jutro deszcz tak jak dziś to ja się niestety nie piszę, a nie mam przy kim maleństwa zostawić bo Dorki nie ma.

  • [quote="MirekS"]Łukasz tylko jest jeden ból jak będzie jutro deszcz tak jak dziś to ja się niestety nie piszę, a nie mam przy kim maleństwa zostawić bo Dorki nie ma.[/quote]

    No spoko rozumiem. To jak mozesz to przyslij mi sms rano czy czekac na ciebie przed wejsciem czy nie, oki??

  • Oki 🆒 <!-- s🆒 -->

  • Czy jutro /niedziela/ wybiera sie ktos do Krakowa? :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    Ja powinnam sie zjawic z Wojtasem 😛 tylko nie wiemy o ktorej i gdzie ewentulanie sie spotkamy 😉 /kontakt przez tel jakby co 😛 - brak netu 😞 / :]

  • No i imprezka się odbyła 🙂 <!-- s:) --> obecni byli: [b]Ja[/b], [b]Basia[/b], [b]Zyguś[/b] no i mały [b]Matiś[/b]. Zdjęć troszki jest także wkrótce pojawią się na sieci. Szkoda, że tak mało nas było.
    Co do niedzieli to raczej mnie nie będzie 😞 .

  • [quote="Zygus"][url=http://www.targi.krakow.pl/dojazd.html]Mapka dojazdu[/url]

    [url=http://www.targi.krakow.pl/kal_tuning.php]Oficjalne informacje[/url][/quote]

    [b]Loni[/b] tu jest wsio co potrzeba.

  • Ja wybieram sie w Niedzile jezeli ktoś bedzie jutro to niech da znać podaję nr kom 502062 615

  • [quote="MirekS"]No i imprezka się odbyła 🙂 <!-- s:) --> obecni byli: [b]Ja[/b], [b]Basia[/b], [b]Zyguś[/b] no i mały [b]Matiś[/b]. Zdjęć troszki jest także wkrótce pojawią się na sieci. Szkoda, że tak mało nas było.
    Co do niedzieli to raczej mnie nie będzie 😞 .[/quote]
    EEEEEEEEE
    Ja tez bylem, ale sie zawiodlem. Trzy fajne fury, reszta to domowe przerobki. Szkoda ze chlopaki tak malo kasy maja, ja zreszta tez. No i ta skodzinke z tym systemem naloscnieniowym widzialem...HHmmmmm

  • no mysla że fotki jakieś bydom.

  • No niestety tunoing to droga zabawa i nie kazdego stac na taka zabawe. Ponadto auto ztuninowane zadko kiedy jest praktyczne.
    Choc dla przykladu brat widzial dzis ta niebieska calibre jak jechala po krakowskich ulicach 😄 <!-- s:D -->

    Co do Fabii z audio to tu jest wiecej info na jej temat.
    http://fcl.pl/forum/viewtopic.php?t=1157

    Podsumowujac, jak dla mnie TS byl gorszy niz w zeszlym roku, bo:

    1. spot FCP calkowicie nie udany 😞
    2. nie bylo wyscigow
    3. palenie gumy to juz wogole porazka, na 5 startujacych samochodow to tak naprawde jeden byl godny uwagi (BMW cabrio)