Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] RS by Compsport

Temat utworzony · 28 Posty · 18868 Wyświetlenia
  • [quote="DJ GRZES"]A co to jest Auto swiat?[/quote]

    Gazeta motoryzacyjna 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="DJ GRZES"]A jakbys wsadzil do trabanta silnik o mocy 180KM to tez bedzie wszystko OK?[/quote]

    Widzę że masz swoje zdanie i nic cię nie przekona, zwłaszcza rzeczowe arumenty, wolisz opierać się na swoich wydumkach a więc dla mnie EOT

  • Ja tylko dodam od siebie tyle, jak będziesz dokładał w piec to czy to będzie chip, podtlenek czy też zwykła seria i tak szlag wsio trafi, a jak będziesz umiejętnie deptał to każdym z tych trzech aut pojeździsz.

  • Kazdy silnik ma jakis tam jeszcze ukryty potencjal, a kazdy "tuningowy" program jest dostrajany indywidualnie do danego samochodu, prawda??
    Co do zuzycia opon?? Nie ma roznicy czy masz 100, czy 200KM opony zuzyja sie w zaleznosci od stylu jazdy. Na oponach znajduje sie indeks predkosci i obciazenia (chyba), a nie przeciazenia czy mocy maksymalnej.

    Pozatym dobrze wykonany chip tuning powoduje ze przy nizszych obrotach jestesmy w stanie uzyskac ta samo moc co w aucie bez chipa. Co chyba jest korzystne, bo nie trzeba go zylowac .

    Jesli sie gdzies myle, to prosze doswiadczonych kolegow o poprawe, bo sam jestem ciekaw 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="annetka"]skoro proszi o odp kolegów to ja sie nie odzywam 😛 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Wy kobiety to tak lubicie brac wszytsko doslownie 😛
    Prosilbym rowniez o sprostowanie mojej poprzedniej wypowiedzi przez bardziej doswiadczone kolezanki :padam:

  • [quote="kosz"]...wnioski z tego wyciągnijcie sami[/quote]

    wniosek jest taki... dory tuning nie jest zły :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    Mnie tam nikt przekonywac nie musi, jeśli urztkowac "taki" samochód "z głową" to nie ma prawa sie nic stać. 🙂

    Ogólne zasady są takie same, nie pałowac na zimnym silniku, i nie wyłączac po ostrej jeździe odrazu silnika.

  • [quote="DJ GRZES"]A ja mam pytanie tego typu - filtr powierza zaleca wymieniac sie co 60tys[/quote]

    Zależy to od zanieczyszczenia gdzie mieszkasz.

  • [quote="DJ GRZES"]Kosz - a przy okazji znasz moze pozostale przykazania dla DIESLA ? 🙂 <!-- s:) --> hihi[/quote]

    Musisz kliknac w [url=http://www.tdiracing.pl/viewtopic.php?t=2208&highlight=filtr]10 przykazań dla Diesla - ver 1.2[/url] to otworzy ci sie stronka gdzie sa pozostale przykazania 😄