Witaj na forum Fabia Club Polska

Ulotka klubowa FCP

Topic created · 31 Posts · 53145 Views
  • Zapraszam do pobierania, drukowania i rozdawania wszystkim napotkanym Fabkom ulotek klubowych.

    [url=http://www.fcp.pl/forum/pafiledb/uploads/Ulotka.rar][b]<<< P O B I E R Z >>>[/b][/url]

  • Wałbrzych bedzie zasypany ;]

  • jak dla mnie malo czytelna.

    Generalnie nie umieszcz asie napisow na logo itp obrazkach.

    Pomysla dobry ale oprawa graficzna wymaga moim zdaniem doracowania

    pozdraviam

  • Hmm, no w sumie można by odswieżyć trochę ten projekt. Jak by ktoś miał chęci to nie widzę przeszkód

  • Przedstawiam dwie propozycje nowych ulotek.
    Zamierzenia sa takie, aby ulotka nie pochlaniala zbyt wiele tuszu, nie zuzywala kolorowego tuszu, byla prosta i czytelna..

    Wszelkie propozycje zmian mile widziane..

  • pierwsza wersja ulotki z dwoma fabkami bardziej mi wpada w oko

  • wszystko Wolfik jest :hurra: <!-- s:hurra: --> piękne
    ale tez wole 1 niestety mamy juz fabie II i dla nowych tez tzeba cos zrobic
    chociaż ja mam jeszcze pół podłokietnika podrukowanych starych

  • Mi również się bardziej podoba ta z dwoma fabkami. 😄 <!-- s:D -->
    Dobra robota [b]wolfmk[/b], :super:
    Odpracowałeś podkładkę 😛

  • [quote="Zygus"]Mi również się bardziej podoba ta z dwoma fabkami. 😄 <!-- s:D -->
    Dobra robota [b]wolfmk[/b], :super:
    Odpracowałeś podkładkę 😛 [/quote]

    hehe to dobrze ze odpracowalem bo mialem ją na sumieniu 🆗
    Ciesze sie, ze sie podoba - mi tez bardziej przypadla do gustu wersja 1 🙂
    Teraz tylko drukowac..

  • dwie fabki 🆗 <!-- s🆗 -->
    Czytelnie schludnie i ekonomicznie. Masz tu wirtualne piwo :zdrowko:

  • ta pierwsza wersja ulotki jest zajebista. Fajnie że widać dwie generacji Fabi. Dobra robota :super: <!-- s:super: -->

  • A mnie sie obie bardzo podobają 🆗 jak zwykle [b]Wolfmk[/b] znasz się na rzeczy 🆗 <!-- s🆗 -->

  • To panowie i panie do drukowania 😄 <!-- s:D -->

  • ja i pity rozdalismy w sumie moze z jakies 200 ulotek, nie wazne ktorych starych czy nowych. i chodzi mi o to ze codziennie sprawdzam haydepark gdzie sie witamy i szukam kogos z trojmiasta i nic. patrze zapisanych uzytkownikow i nic! czy naprawde nikt sie nie zapisuje i biorac ulotke spod wycieraczki gniecie ja i wrzuca w kibel,myslac ze to kolejna reklama?co z tymi ludzmi?

  • [quote="wasyl"]gniecie ja i wrzuca w kibel,myslac ze to kolejna reklama?[/quote] Wiele ludzi tak robi..Jak Ci przyjdzie reklama za wycieraczki czy na klamke czy w skryznce to czytasz?? Ja czasem przeczytam ale i tka usune..taki nawyk juz jest przez niekore durne rekalmy 😕 <!-- s:/ -->

  • Ja tam zawsze spoglądam. Poza tym wiesz sporo osób może się nie rejestrować a przeglądać forum. A inni mogą wogóle nie wchodzić na neta tylko przyjadą na spota. Zobaczycie jaka będzie frekwencja

    PS. Wolf, jak możesz to usunąłbyś cieniowanie z napisu, bo wydrukowalem i tak jakoś dziwnie to wygląda. Nie wiem czy wiesz o czym mówie

  • [quote]PS. Wolf, jak możesz to usunąłbyś cieniowanie z napisu, bo wydrukowalem i tak jakoś dziwnie to wygląda. Nie wiem czy wiesz o czym mówie[/quote]

    Prosze bardzo..

  • ok dzieki wielkie

  • [quote="yoogi"]Wałbrzych bedzie zasypany ;][/quote]
    Konin tez...

  • Mam pytanko...
    Szukając conieco o gadżetach fcp znalazłem tylko posty o smyczkach które rozeszły się jak ciepłe pierożki u babci Maliny i o klubowej ulotce.

    Przejde więc do rzeczy...czy mamy jakąś oficjalną klubową "wlepkę" ?

    Coś ala klubowicze Vectra Unlimited ?

    [url=http://www.vectra-unlimited.pl/node/30]naklejka Vectra Unlimited[/url]

    A jeżeli nie, może można by o tym pomyśleć ?
    Koszt mają śmieszny może udało by się w podobnej cenie coś "wyprodukować"

Log in to reply