Witaj na forum Fabia Club Polska

Wskaźnik temperatury opada i sie podnosi czesto:(

Topic created · 4 Posts · 1488 Views
 • mam problem od kad zalozylem gaz wszystko mi sie pierd.. acz kolwiek nie wiem czy to ma cos wspolego z gazem ale wskaznik temp. mi opada i sie podnosi. zwłaszacza jak auto jest zagrzane i je wyłacze to pozniej jak odpale i jade to ze 3,4 razy temp mi opadnie i sie podniesie w ciagu 1 min i jak sie rozpedzam to w momecie spadku temp auto mi dlawi po czym wraca na obroty. wkurza mnie to a kolesie od gazu powiedzieli mi ze to wina elektryki. mam przejechane 54tys km na gazie zrobilem dopiero 10 tys i wiem jedno nigy wiecej gazu nie zamontuje.

 • Miałem podobny problem zaraz po załoźeniu gazu w fabce.
  Mianowicie czujnik temperatury zaczoł oszukiwać i pokazywał zaniżoną temperature(po przejechaniu 100km niby silnik się nie nagrzał).
  Po oblukaniu instalacji doszedłem że instalacja jest wpięta w orginalny czujnik silnika i przez to takie chece. Po założeniu osobnego czujnika temperatury do instalacji gazowej problem znikł.

 • Nie wiem czy to od gazu ale u mnie był to walnięty czujnik temp.Objawy podobne.
  Gazu w swojej fabce nie mam.

 • [quote="koko"]u mnie był to walnięty czujnik temp.[/quote]

  Też tak uważam. [b]Pinek[/b] gaz jest dobry, tylko musi być założony w profesjonalnym zakładzie, a takich niestety jak na lekarstwo.

Log in to reply