Witaj na forum Fabia Club Polska

Akumulator skoda fabia

Temat utworzony · 2 Posty · 1440 Wyświetlenia
  • Witam. Jestem nowy na forum. Pare dni temu kupilem skode fabie 1.2 htp. Niestety wczoraj zapomnialem wylaczyc swiatel i gdy rano chcialem otqorzyc samochod z pilota ten nie zareagowal, otworzylem wiec drzwi kierowcy manualnie, przekrecilem stacyjke i nawet zadna kontrolka nawet na sekunde sie niepojawila ( tylko na ekranach gdzie mam mileage i godzine pojawilo sie kilka poziomych malych kresek. )Wtedy zobaczylem ze swiatla mialem
    Wlaczone( swoja deoga nie dziala mi rowniez dzwiek gdy otwieram drzwi a swiatla zostawiam wlaczonejak i dzwiek wlaczonego kierunkowskazu) . Probowalem odpalic go z popychi, zjezdzal nawet szybko z gorka ale nawet nie drgnal rozrusznik. Nie weim czy kable cos dadza na dluzsza mete jak juz tak wyoralem akumulator wiec mysle o nowy z tym ze z samojodami jestem noga i nie wiem jakiego kupic oraz czy jal wyjme go i wroce np za godzine z nowym to czy ni tam soe nie popsuje? ( czytalem ze stwrowbik silnika moze sie zresetowac i nie wiem czy to zle)
    Licze na pomoc
    Pozdrawiam
    Gonzo910

  • Najpierw przeczytaj to co napisane !
    Bo ja miałem wielkie trudności , a jakość odpowiedzi jest wprost proporcjonalna do zadanego pytania...

    tapatalk