Witaj na forum Fabia Club Polska

Świece HTP 1.2 70 KM silnik BZG

Topic created · 4 Posts · 2165 Views
 • Witam
  nadszedl czas wymiany świec
  FABIA 2 HTP 1.2 70 KM silnik BZG
  chciałbym wlożyć świece 3-elektrodowe ale niekoniecznie
  jakie byscie polecili
  orginały po 55 zl więc trochę sporo
  pozdrawiam

 • Szukaj oryginałów poza aso.
  Do OII kupowałem od chłopaków z ProChoice ze Szczecina.

  tapatalk

 • Też stoję przed wymianą świec. Kupowałeś już? Skąd wziąłeś? Patrzyłeś na czesciauto24? Ktoś coś wie na temat tego sklepu? Jakieś zniżki mają także zastanawiam się czy nie warto brać od nich, ale nigdy od nich nic nie zamawiałem.

 • [b]Bardzo, ale to bardzo[/b] przestrzegam przed kupnem niby oryginalnych produktów w atrakcyjnych cenach. Można znaleźć wiele kuszących ceną ofert na przeróżne niby oryginalne części - w tym również na świece. Niestety, takie "oryginały" sprzedawane na Allegro i w paru innych miejscach są to często (choć oczywiście nie zawsze) chińskie podróbki - [b][u]bardzo trudne do rozpoznania![/u][/b]

  Osobiście uważam, że lepiej jest kupić daną część od producenta, który dostarcza ją dla VAG-a, czy to na pierwszy montaż, czy to jako część zamienną pakowaną w pudełka sygnowane logotypami koncernu. W wypadku świec można śmiało brać NGK. Wszelkiego typu części polecam kupować w sprawdzonych miejscach, gdzie ryzyko nabycia podróbek jest nikłe. Z własnego wieloletniego doświadczenia rekomenduję iparts.pl lub jakąś poważaną stacjonarną hurtownię motoryzacyjną typu InterCars.

Log in to reply