Witaj na forum Fabia Club Polska

Zlot FCP & FC 2017

Topic created · 5 Posts · 11347 Views
 • [align=center][size=150][color=#FF0000]W tym roku spotykamy się w nowej lokalizacji i w nowym terminie. Wkrótce kolejne informacje. [/color][/size][/align]

  [align=center][size=150][b]Data:[/b]
  08.09.2017 - 10.09.2017

  [b]Miejsce zlotu: [/b]
  Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji "Neptun"
  Tresna
  34-326 Petrzykowice
  ul. Beskidzka 88[/size][/align]

  Pozdrawiam
  sid

 • [b][size=150]Zgłoszenia na zlot:[/size][/b]
  [url]https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe96Uwd55Pm0JDsoldFvBbu27_YqHoLEMxnMWGgJrDU_ODJxg/viewform[/url]

  [b]Cennik i dodatkowe informacje:[/b]

  • Cena za dobę (w przypadku pobytu na cały zlot) to 40 zł od osoby . W cenę noclegu wliczona jest również pościel.
  • Domki są 6 osobowe.
  • Cena całego domku na 1 dzień -> 240zł (przy 6 osobach) - na cały zlot (Piątek/Sobota/Niedziela) -> 480zł (przy 6 osobach)

  [b]Gdzie śpimy ? :[/b]

  Dla uczestników przygotowaliśmy drewniane domki wyposażone w dwie sypialnie na górnym piętrze (jedna zamknięta, druga przechodnia), oraz dużą przestrzeń na dole (opcjonalnie do dostawienia 2 łóżek). Domki wyposażone są w lodówkę, czajnik, oraz osobną łazienkę.

  [b]UWAGA![/b]
  Jest możliwość zorganizowania grilla w cenie 40zł od osoby, w skład którego wchodzi:
  karczek, szaszłyk, golonko, kiełbaski, kaszanka, kapusta zasmażana z grzybami, duszonki, oscypek, warzywa z grilla, tzatziki, musztarda, ketchup, pieczywa, dodatki. Każdy uczestnik wybiera sobie 3 „mięska” do wyboru”. Ta opcja jest dostępna jeżeli zgłosi się na nią co najmniej [b]25[/b] osób.

  [b][size=150][highlight=yellow]My proponujemy zabranie swojego grilla i wspólne przygotowanie posiłku wedle potrzeb.[/highlight][/size] [/b]

  Na terenie ośrodka znajduje się również restauracja:

  • śniadania w formie bufetu szwedzkiego – około 19zł
  • obiady około 25-35zł

  DOMKI:
  http://wczasy-neptun.pl/gallery/64_domki.html<!-- m -->
  http://goo.gl/photos/Yh76rzWJTnoYCfW6A

  OŚRODEK
  http://wczasy-neptun.pl/gallery/53_wypoczynek.html

  Widok z lotu ptaka:
  [img]http://wczasy-neptun.pl/offer_images/rzut_ptaka_3.jpg[/img]

  [b]Informacje dodatkowe:[/b]

  • Zgłoszenia przyjmujemy do 30.04.2017. Jeżeli zajdzie taka potrzeba po tej dacie uruchomimy II turę zapisów
  • Wpłaty za noclegi uruchomimy po 01.05.2017 do 15.05.2017
  • Jeżeli masz jakieś pytania, kieruj je mailowo: [b]fabiaclubpolska@gmail.com[/b]
  • Jeżeli ktoś zdecyduje się na załatwianie noclegu we własnym zakresie, organizatorzy nie biorą wtedy odpowiedzialności za zapewnienie miejsc pobytowych.
  • Sukcesywnie pojawią się informacje o tegorocznych konkursach, a także pojawi się plakat zlotowy no i ukochane przez wszystkich wlepki  .

  [align=center][size=150]REGULAMIN zlotu FCP & FC 2017
  08-10.09.2017
  [/size][/align]

  1. Zlot jest imprezą niekomercyjną, która organizowana jest przez klub Fabia Club Polska oraz przez klub Fabia Club.
  2. Niniejszy Regulamin obowiązuje wszystkich uczestników zlotu (w tym przyjezdni na chwilę/osoby postronne), którzy potwierdzają zapoznanie się z regulaminem poprzez swoje uczestnictwo w Zlocie FCP & FC 2017.
  3. Niedostosowanie się do regulaminu skutkować będzie upomnieniem, a w przypadku powtórzenia się sytuacji – wydaleniem z terenu zlotu bez prawa zwrotu poniesionych kosztów.
   W przypadku zdarzeń zagrażających życiu lub zdrowiu jak i rzeczy materialnych uczestników oraz osób postronnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania odpowiednich służb.
   4.Miejsce zlotu:
   Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji "Neptun"
   Tresna 34-326
   Pietrzykowice ul.Beskidzka 88.
  4. Organizatorzy imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie ośrodka na którym odbywa się zlot.
  5. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian w przebiegu imprezy z powodów nieprzewidzianych (m.in. pogoda). Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie urazy, których uczestnicy /osoby postronne mogli doznać podczas trwania zlotu.
  6. Uczestnicy powinny zachować szczególną ostrożność w związku z obecnością na zlocie pojazdów mechanicznych.
  7. Uczestnicy biorą pełną odpowiedzialność za swoje czyny, oraz powierzone im mienie (domki,klucze).
  8. Wszyscy uczestnicy/osoby postronne podczas trwania zlotu, zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń wydawanych przez Organizatorów Zlotu, właścicieli ośrodka, ochronę obiektu, odpowiednie służby. Uczestnicy, którzy uiścili wszelkie opłaty związane z pobytem na terenie zlotu, mają prawo do przebywania na jego terenie także po zapadnięciu zmroku. Uczestnicy/osoby postronne, które nie uiściły opłaty za pobyt a chcą skorzystać z takiej możliwości – muszą kontaktować się z Organizatorem Zlotu lub właścicielem obiektu.
  9. Uczestnicy mają prawo do wszelkiej pomocy ze strony Organizatorów związanej z zakwaterowaniem i wszelkimi czynnościami związanymi z formalnym pobytem na terenie zlotu.
  10. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu.
  11. Uczestnicy przebywający na terenie ośrodka/zlotu w towarzystwie zwierząt zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wymaganych prawem środków bezpieczeństwa. Jednocześnie uczestnicy przybywający ze swoimi pupilami zobowiązani są do sprzątania po nich.
  12. Na teren ośrodka/zlotu zabrania się wnoszenia rzeczy oraz substancji prawnie uznanych jako nielegalne lub niebezpieczne pod karą wezwania Policji.
  13. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt. 3 niniejszego Regulaminu, naruszać nietykalności fizycznej oraz słownej innych uczestników/osób postronnych w miejscu trwania zlotu.
  14. Na terenie zlotu obowiązuje ograniczenie prędkości do 5km/h oraz zakaz „palenia gumy”.
  15. Każda próba jazdy pojazdem przez osobę pod wpływem alkoholu skutkować będzie natychmiastowym odebraniem kluczyków do czasu wytrzeźwienia. W szczególnych przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia uczestników/osób postronnych, taka próba może skończyć się wezwaniem Policji przez Organizatorów Zlotu, ochronę obiektu lub właściciela ośrodka.
  16. Organizatorzy zlotu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za uczestników oraz osób postronnych przebywających na zlocie, terenie ośrodka jak i poza jego terenem.
  17. Wszelkie sprawy sporne i nie ujęte w regulaminie rozstrzygać będzie sąd koleżeński Fabia Club Polska oraz Fabia Club.

  Pozdrawiam
  sid

 • [align=center][size=150][b]Prosimy o dokonanie przelewu za miejsca na zlocie:

  W tytule przelewu prosimy o podanie nicku oraz dopisku ZLOT 2017

  Numer konta klubowego FCP:
  Tomasz Knapik
  ul. Miechowity 21/27
  31 – 475 Kraków
  55 1050 1445 1000 0091 0258 8374[/b][/size][/align]

  Pozdrawiam
  sid

 • Chciałbym zaznaczyć że jeżeli do końca przyszłego tygodnia, nie pojawią się żadne wpłaty za rezerwacje domków - zlot zostanie odwołany.

  Pozdrawiam
  sid

 • Czas wyruszać !!!!

Log in to reply