Witaj na forum Fabia Club Polska

Uchwyt, montaż nawigacji na desce.

Topic created · 5 Posts · 9649 Views
 • Mam nawigację TomTom GO750 z uchwytem z przylepcem na szybę. Niestety F2 ma tak dużą odległość do szyby, że sterowanie navi jest praktycznie niemożliwe w czasie jazdy (np. korzystanie z urządzenia głośnomówiącego, gdy trzeba nacisnąć jakąś ikonkę). Szukam zatem sprawdzonego sposobu aby mocować navi bliżej na desce.
  TomTom niestety nie oferuje obecnie uchwytu na deskę do mojego navi. Ostatnio widuję jakieś krążki (podkładki - ceny od 36 do nawet 100 zł/2szt), które się przylepia do deski - a na to przyssawkę uchwytu do szyb. Mam pytanie czy ktoś takie coś stosował, albo stosuje, czy się sprawdza? Czy uchwyt z przyssawką na szybę będzie się trzymał do podkładki?

  Jeżeli krążki nie spełniają swojej roli to może ktoś przerabiał ten temat i może polecić jakiś sprawdzony uchwyt (moja navi ma wtyczkę specjalną szeroką i dopiero w uchwycie jest wtyczka na mini USB).

 • U mnie testowałem przyklejanie uchwytów do szyby właśnie na desce, żaden nie dał rady 🙂 <!-- s:) -->
  W FII deska jest dość chropowata i nie wiem czy da rade 😕 u mnie docelowo rozwiązałem uchwyt miejcem, najlepiej korzysta mi się gdy znajduje się on koło lusterka wstecznego na górze, jest w zasięgu ręki a kabel dosięga do zapalniczki 🆗 :super:

 • Ja mam właśnie takie krążki montażowe i nawigacja trzyma się bardzo dobrze na desce rozdzielczej. Polecam te krążki 🙂 <!-- s:) -->

 • [b]jarek79pl[/b], możesz pokazać jakieś foto ?

 • [quote="kapi"][b]jarek79pl[/b], możesz pokazać jakieś foto ?[/quote]

  Jutro spróbuję zrobić foto samego krążka na desce i z przyczepioną nawigacją. A krążki mam firmy TomTom a nawigację Modecom MX4HD.

  [img]http://images.tinypic.pl/i/00794/rk1r721o2352.jpeg[/img]

  [img]http://images.tinypic.pl/i/00794/71zmpow2f4jg.jpeg[/img]

Log in to reply