Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2, F2FL] Szarpanie, obroty 1.2 TSI

Temat utworzony · 50 Posty · 8339 Wyświetlenia
  • Ciekawe co im powiem, że autoregeneracji fabcia dokonała? :] <!-- s:] --> Bo jak narazie zachowuje się poprawnie.

  • A jeszcze jedno gdy słonko trochę przygrzało znów pojawiły się problemy z wysokimi obrotami przy starcie na zimnym. Tylko jak stoi na słoneczku i mocno mu przygrzewa, dziś już nie było słońca i problemu też nie było?!

  • [quote="SirAlk"]A jeszcze jedno gdy słonko trochę przygrzało znów pojawiły się problemy z wysokimi obrotami przy starcie na zimnym. Tylko jak stoi na słoneczku i mocno mu przygrzewa, dziś już nie było słońca i problemu też nie było?![/quote]

    SirAlk może jedź do aso na wgranie nowego softa, bo ten soft co masz jest jakiś zły. Albo masz któryś czujnik zepsuty i podaje fałszywe dane do sterownika silnika. Mi teraz wskakiwało na max. 1100 i szybko spadało.

  • [quote="TOMUŚ"][quote="SirAlk"]A jeszcze jedno gdy słonko trochę przygrzało znów pojawiły się problemy z wysokimi obrotami przy starcie na zimnym. Tylko jak stoi na słoneczku i mocno mu przygrzewa, dziś już nie było słońca i problemu też nie było?![/quote]
    SirAlk może jedź do aso na wgranie nowego softa, bo ten soft co masz jest jakiś zły. Albo masz któryś czujnik zepsuty i podaje fałszywe dane do sterownika silnika. Mi teraz wskakiwało na max. 1100 i szybko spadało.[/quote]

    Byłem w grudniu i powiedziałem co jest, sprawdzali na kompie niby żadnych błędów nie ma, a jak byłem wcześniej na tej akcji z podkładką przy turbo to gostek mówił że wgrali nowego softa. Nie wiem już co mam z tym zrobić. Brak normalnie sił żeby ciemnej masie z serwisu tłumaczyć o co chodzi, a oni i tak mają to gdzieś, albo nie wiedzą jak zaradzić. Znacie jakiś dobry serwis na pomorzu który potrafi rozwiązać ten problem?

  • Przy nadarzającej się okazji spróbuje nagrać ten ch...... start na zimnym. Na razie zima wróciła więc problem znikł.

  • Byłem w grudniu i powiedziałem co jest, sprawdzali na kompie niby żadnych błędów nie ma, a jak byłem wcześniej na tej akcji z podkładką przy turbo to gostek mówił że wgrali nowego softa. Nie wiem już co mam z tym zrobić. Brak normalnie sił żeby ciemnej masie z serwisu tłumaczyć o co chodzi, a oni i tak mają to gdzieś, albo nie wiedzą jak zaradzić. Znacie jakiś dobry serwis na pomorzu który potrafi rozwiązać ten problem?[/quote]

    Jedynie co mogę ci polecić to ten serwis http://www.autolellek.pl/pl/nasze-salony-i-serwisy/sopot.html<!-- m --> . Ja jeździłem do Gliwic do ich i mi wszystko zrobili jak należy więc nie mam z nimi złego doświadczenia. A jeżeli ci nie pomogą to jest droga taka że piszesz do centrali w Poznaniu opisując swój problem , a jeżeli to nie pomoże (co jest możliwe) to wtedy piszesz do centrali Skody w Czechach opisując wszystko łącznie z zachowaniami centrali w Poznaniu. Na pewno Ci gdzieś pomogą .
    Ja jak miałem problem z obrotami jak moja była jeszcze młoda to nagrałem to komórką i im tam pokazałem. I był dobry dowód. Wtedy wgrali softa w Auto Centrum Lellek Group i jest dobrze.

  • Wielkie dzięki Tomuś, zrobię tak jak Ty jak zacznie się pojawiać problem, nagram i pokaże w serwisie zobaczymy co powiedzą. Teraz problemu nie ma bo zima znów pokazuje że jeszcze się nie skończyła.

  • [b]SirAlk[/b] resztę problemów rozwiązałeś :?: :mysli: <!-- s:mysli: -->

  • [quote="TOMUŚ"][b]SirAlk[/b] resztę problemów rozwiązałeś :?: :mysli: <!-- s:mysli: -->[/quote]

    Chwilowo problem z obrotami nie istnieje. Więc czekam.

  • Witam.