Witaj na forum Fabia Club Polska

Korektor Dżwięku

Topic created · 5 Posts · 9576 Views
 • Witam
  Mam pytanie do forumowiczów,czy ktoś mógłby mi doradzić w kwesti podłączenia korektora dźwięku,w swojej fabi posiadam radio clarion i chciałbym podłączyć korektor PYRAMID 903G,w załączniku angielski schemat moje pytanie dotyczy tego czy będę mógł podłączyć sam korektor pod radio,bez wpinania głośników do korektora tak jak pokazano w instrukcji,no i czy po podłączeniu samego korektora będzie mi to chodzić,będe bardzo wdzięczny wszystkim którzy mi pomogą

 • Witam.
  Na obrazkach widać jasno że korektor wpinasz między radio a głośniki. Więc jak nie podłączysz sam korektor bez głośników to nic nie będziesz miał.
  Ogólnie zasada jest taka że korektor się wpina pomiędzy źródło dźwięku a wejściem na wzmacniacz. Twój przypadek jest inny.

 • A proszę mi jeszcze powiedzieć czy zasilanie korektora mogę wpiąć do kostki zasilającej radia,czy będzie wszystko ok,czy nie zmienić bezpiecznika na większy

 • Ja bym próbowałbym to podłączyć pod zasilanie od radia . Bezpiecznika bym nie zmienił bo korektor pobiera nie wiele prądu nawet mało 🙂 <!-- s:) --> . W razie gdyby przy wyższej głośności by paliło bezpiecznik to wtedy bym zmienił na oczko większy, a w pozostałych przypadkach bym nie zmieniał.

 • Bardzo ci dziękuje za odpowiedz,jak podłacze to dam znać jak to wszystko działa

Log in to reply