Witaj na forum Fabia Club Polska

Trzeszczące plastiki

Topic created · 3 Posts · 1666 Views
 • witam użytkowników skodek fabiek
  może macie jakieś doświadczenia, sugestie porady na temat "ciszy" podczas jazdy Waszymi maszynami(cisza ma się rozumieć poza odgłosami opon i silnika)
  Mnie do pasji doprowadzały stuki w prawym schowku a dokładniej pukające otwierane dno schowka dopiero po przyciśnięciu czymś ciężkim a najlepiej włożenie np. kilku map aby dno schowka uniosło się stuki ustały, ale teraz walczę z deską rozdzielczą, która przestaje trzeszczeć po lekkim dotknięciu miękkiej gumowatej obudowy kokpitu. I jeszcze jedno czy ktoś słyszy pukanie podczas jazdy po nierównościach przy wsiśniętym pedale sprzęgła. Czy ktoś wie co to jest?
  pozdrawiam

 • [quote="maskisz"]teraz walczę z deską rozdzielczą, która przestaje trzeszczeć po lekkim dotknięciu miękkiej gumowatej obudowy kokpitu. [/quote]

  Po środku deski około 10 cm nad nawiewami masz kołek który należy obciąć brzeszczotem i trzeszczenia się skończą.

  [quote="maskisz"]I jeszcze jedno czy ktoś słyszy pukanie podczas jazdy po nierównościach przy wsiśniętym pedale sprzęgła. Czy ktoś wie co to jest?
  pozdrawiam[/quote]

  Poczytaj [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=2059]TU[/url]

 • chciałbym dopowiedzieć, że te stuki dochodzą od pedału sprzęgła gdy jest ono wciśnięte i nie zależnie od numeru biegu lub luzu podczas swobodnego toczenia się samochodu po "kocich łbach"

Log in to reply