Witaj na forum Fabia Club Polska

Serwis skoda KRK

Topic created · 4 Posts · 14901 Views
  • Witam. Mam do wymiany uszczelkę pod głowicą wraz z rozrządem. Stąd moje wątpliwości któremu warsztatowi powierzyć taką naprawę ( szczególnie jeśli chodzi o uszczelkę bo słyszałem już wiele nieciekawych historii). Silnik 1.4 mpi czeski a przebieg to 67000, rocznik 2003. Jaki warsztat w Krakowie możecie z czystym sumieniem polecić? Czy warto skorzystać z usług tego [color=#FF0000]http://www.goldenline.pl/ramka/aHR0cDovL3Nrb2RhLXBvZ3dhcmFuY3lqbmllLnBsLw== [/color] ? I jeszcze jedno pytanie... czy przy tym przebiegu wymienić od razu rolki i napinacz ( pasek wymieniany w czerwcu)

  • Ja jak potrzebuje to właśnie z pomocy Irka korzystam, jednak były juz też negatywne głosy w FCP na jego temat.

  • Co do Irka to ja swoje pisałem tutaj: http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?f=46&t=8173&p=115408#p115408. Ja bym szukał dalej 😛 <!-- s:P --> w Krk mam znajomy warsztat, mogę podać numer do nich na PW 🙂

  • Jednak zdecydowałem się na Irka..... jadę we wtorek zostawić samochód. Jeździłem z walniętą upg do teraz co pewnie nie było zbyt mądre ale przedmuch jest delikatny i płynu ubyło od tamtej pory może 0.10L. Zdam relacje czy wszystko będzie ok i mniej więcej kosztorys takiej "przygody". Z rozrządem się wstrzymuje na razie chociaż wrażenia akustyczne są słabe.

Log in to reply