Witaj na forum Fabia Club Polska

Regulacja LPG stag 4 eco

Topic created · 4 Posts · 3449 Views
 • Witam mam pytanie gdzie mozna w krakowie dobrze wyregulowac instalacje lpg bo moja fabia pali w miescie 11 l to troche duzo .silnik 1.4 50kw

 • Możesz podjechać do mnie, mam staga od kilku lat i dobrze się dogadujemy 🙂 <!-- s:) -->
  A co do 11l po mieście to raczej lepiej nie będzie - u mnie tyle pali, jak jeżdżę normalnie, jak depnę, to i do 13l po mieście dochodzi. W razie czego pisz.

 • [quote="zlloty"]Możesz podjechać do mnie, mam staga od kilku lat i dobrze się dogadujemy 🙂 <!-- s:) -->
  A co do 11l po mieście to raczej lepiej nie będzie - u mnie tyle pali, jak jeżdżę normalnie, jak depnę, to i do 13l po mieście dochodzi. W razie czego pisz.[/quote]

  Hej fajnie ze potrafisz ustawic sekwencje bo jak zakladalem instalacje to pan x nawet na ulice nie wyjechal bo stwierdzil ze ok wydaje mi sie ze 11 to troche duzo bo jezdze spokojnie . To kiedy bys dal rady w najbliszym czasie i ewentualnie gdzie .

 • Pytanie pierwsze: czy masz instalację na gwarancji? Jeśli tak, to gdy się do niej podepnę, komputer to zarejestruje i możesz gwarancję stracić.
  Spalanie w mieście = spalanie benzyny + ok 20%
  silniki ośmiozaworowe mają gorsze napełnianie cylindrów, niż 16zaworowe, przez co zmiany prędkości obrotowej silnika (jazda po mieście) generuje większe straty paliwa (im gwałtowniejsze zmiany, tym większe straty). Jak pisałem - cudów tutaj bym się nie spodziewał. Jakie miałeś spalanie benzyny?
  W razie czego pisz na priv, bo nie zawsze zaglądam na forum.

Log in to reply