Witaj na forum Fabia Club Polska

Pytanie do posiadaczy Fabii 1 VRS

Temat utworzony · 7 Posty · 2423 Wyświetlenia
  • Witam,
    Mam pytanie do posiadaczy Fabii 1 VRS, w jaki sposób jest zamocowany ten znaczek/ logo "VI" na przednim grillu? Widziałem opcję z zamontowaniem go na obustronną taśmę klejącą ale nie za bardzo mi się taki pomysł podoba. Jak to jest w oryginale? u was?

  • nie wiem jak jest ori ale ja przykleiłem go na kleju dwuskładnikowym.. I trzyma aż miło 😉 <!-- s;) -->

  • a powiedz mi, też masz najpierw czarną podkładkę, która trzyma się grila a dopiero później na nią przylepiony jest właściwy emblemat? 🙂 <!-- s:) -->

  • tylko licz się tym że jak będziesz miał na klej i komuś się spodoba znaczek to weźmie sobie go z połową grilla

  • Sprawdzalem jak to wyglada i znaczek jest przyklejony do podkladki ktora jest juz wtopiona w grill.

  • [quote="fajny"]a powiedz mi, też masz najpierw czarną podkładkę, która trzyma się grila a dopiero później na nią przylepiony jest właściwy emblemat? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    no jest podkładka i emblemat ale z tyłu widać, że są one zgrzewane.. 🙂 ja mam emblemat z Octavi, nie Fabii 😉

    [quote="1.4-16v Michał"]tylko licz się tym że jak będziesz miał na klej i komuś się spodoba znaczek to weźmie sobie go z połową grilla[/quote]
    miałem kilka taśm dwustronnych i niestety nie dawały rady.. a jak będzie na dobrym kleju to potencjalny złodziej się zniechęci jak pociągnie i emblemat się nie ruszy 😉

    Zresztą ja też miałem obawy czy jest sens zakładać ten emblemat właśnie z uwagi na wandali.. ale mam go już około roku i jest dalej.. czy były próby kradzieży to nie wiem 😛

  • Dziękuje Panowie :piwo: <!-- s:piwo: -->