Witaj na forum Fabia Club Polska

Serwis ASO Bieranowski Bydgoszcz - opinie

Temat utworzony · 6 Posty · 7509 Wyświetlenia
  • Witam,

    W najbliższych dniach muszę udać się na pierwszy przegląd gwarancyjny po 15tys. km 🙂 <!-- s:) --> Będę przejazdem w Bydgoszczy i myślę, aby tam go zrobić. Pytałem o cenę przeglądu to mówią, że 480zł brutto. Czy ktoś miał styczność z tym warsztatem?

    Pozdrawiam
    Eryk 🙂

  • Witam.
    Pisał ktoś na forum ze pojechał tam na wgranie softa do 1.2TSI i serwisant miał problem z tym. Nie wiem czy tam warto się wybierać :mysli: <!-- s:mysli: -->
    Cena jest do przyjęcia 🆗 . Ja za pierwszy przegląd płaciłem 443 zł u Lellka http://www.autolellek.pl/ . Ten serwis jest też w Sopocie, ale ja bylem w Gliwicach bo go mam blisko 😄 . Rozważ tą propozycję. Bo droga jest prawie taka sama 🙂 .

    Wnoszę o przeniesienie tego tematu do działu Aso.
    Dziękuję :padam:

  • Będę na weekend w BYdgoszczy, a Sopot w tym momencie jest zupełnie nie po drodze 🙂 dlatego jestem ciekaw o Bieranowskiego 🙂 Dziękuję za Twoją opinie 🙂 <!-- s:) -->

  • Nie ma za co 🙂 . Nic takiego istotnego i konkretnego nie napisałem 🙂 <!-- s:) -->

  • Dodam,że u mnie w rodzinnym ASO i jednocześnie mieście powiedzieli 500-600zł i nie wie ile dokładnie... Więc mnie to odrzuciło + brak opinii gdziekolwiek w interencie. Mam tylko 2 opinie negatywne z życia o tym serwisie. Krotoski-cichy oddział Koszalin

  • [quote="kazzar"]Witam,

    W najbliższych dniach muszę udać się na pierwszy przegląd gwarancyjny po 15tys. km 🙂 <!-- s:) --> Będę przejazdem w Bydgoszczy i myślę, aby tam go zrobić. Pytałem o cenę przeglądu to mówią, że 480zł brutto. Czy ktoś miał styczność z tym warsztatem?

    Pozdrawiam
    Eryk 🙂 [/quote]

    Mój ojciec robił też pierwszy roczny przegląd w 2011 r i kosztowało go to 450 zł chyba wtedy więc ceny jak wszędzie.