Witaj na forum Fabia Club Polska

Czujni poziomu płynu spryskiwaczy

Temat utworzony · 7 Posty · 880 Wyświetlenia
  • Problem. :zdziwko: <!-- s:zdziwko: --> Ostatnio tzn wczoraj skończył mi się płyn do spryskiwaczy i ku memu zdziwieniu nic sie nie zaświeciło a powinno ponieważ posiadam taki czujnik i zazwyczaj informował głośnym pikaniem i świeceniem a teraz nic.
    Moim pytanie jest : co się mogło zepsuć?

    Nie wiem od czego zacząć szukać winowajcy.
    Dzięki.!

  • Zacznij od sprawdzenia kodowania licznika. Nikt tam nie grzebal ?
    Jakby było coś z kablami to układ byłby stale otwarty i wciąż powinna kontrolka się świecić.

  • no wlasnie nikt nie grzebał ;/ bo auto juz troche mam i wczsniej dzialal i agle przestał ;/ a jest np opcja ze czujnik padł ? w sensie ze sie zwarł i non stop pokazuje ze jest płyn ??

  • [b]wroni[/b], mam ten czujnik. Pożyczę Ci na podmiankę i sobie sprawdzisz.

  • [quote="wroni"]no wlasnie nikt nie grzebał ;/ bo auto juz troche mam i wczsniej dzialal i agle przestał ;/ a jest np opcja ze czujnik padł ? w sensie ze sie zwarł i non stop pokazuje ze jest płyn ??[/quote]
    Sprawdź kable czy coś gdzieś nie zwiera. Uszkodzenie samego czujnika raczej należy do rzadkości.

  • hmm kable w sumie fakt ale jesli byloby cos z kablami tak jak pisales wczesniej to podejrzewam że nie dawałyby sygnału i świeciłoby się caly czas .... 😕 a co do podmianki już skołowałem nowy i jutro będę coś probował działać w tym temacie 😕 <!-- s:/ --> jak coś będę wiedział więcej to będę pisać

    dzięki 🙂

  • problem ogarnięty 🙂 zwarcie na kablach przy zbiorniczku było - ach ta woda .... :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->