Witaj na forum Fabia Club Polska

Fabia II i instalacja zdalnego sterowania zamka

Temat utworzony · 2 Posty · 1317 Wyświetlenia
  • Witam

    Mam Skode Fabie II, silnik 1.2 ze standardowym centralnym zamkiem. Chciałbym jednak zrobić w niej sterowanie zamkiem jak w przypadku fabrycznych zestawów.
    Co muszę zrobić, aby móc korzystać w pełni z kluczyka (firmy dorabiające klucze wyceniają zrobienie pilota-scyzoryka na ok. 500zł), chodzi mi np o otwieranie bagażnika? Co muszę dokupić i podłączyć i czy w ogóle da się to zrobić?
    Pozdrawiam Andrzej

  • Witaj 🙂 <!-- s:) -->
    Z tego co ja wiem to musisz kupić kluczyk i zrobić zmiany w sterowniku lub go wymienić na inny który obsługuje centralny na pilota.
    Ja bym Ci polecił aby centralnego zamka na pilota nie robić , bo po parkingach i innych tego typu miejscach chodzą różne tak zwane łaziki czytaj potencjalni zrodzieje którzy mają rózne gów...a co ściągają te fale co wysyła centralny do pilota lub odwrotnie . W takim momencie jak on Ci ściągnie fale to auto jest otwarte. A reszte wyobraź sobie sam. Więc ja centralny na pilota odradzam. Moim zdanie jest jeszcze centralny na kluczyk - to chyba jest jeszcze dość dobre .A całkiem najlepsze jest nie mieć centralnego bo żaden "łazik" z gów...em w ręce ci nic nie zrobi 😄 bo zamykasz każde drzwi osobno 🙂
    to by było na tyle z mojej strony. Jak coś to pytaj - pomogę Ci 🙂