Witaj na forum Fabia Club Polska

Ustawienie Zegara

Temat utworzony · 5 Posty · 2044 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich forumowiczów!

    Mam mały problem w mojej fabi comfort 1.4 Mpi a mianowicie nie moge ustawic godziny ,wiem ze sie przekreca w lewo i w prawo tym dzyndzlem pod zegarami (słychac pstryk jak delikatnie przekręcam, tak ma być z resztą) ,ale gdy to robie zegar wogóle nie reaguje .Próbowałem juz wszystkiego ,resetowałem,odłączłem aku i nic ,zegar działa pokazuje godzine ,minuty przeskakują ale nie idzie samoczynie go utawic.
    Czy spotkał się już ktoś z takim problemem ???
    Proszę o pomoc
    A dodam że autko jest z 2002 r. i nie dawno je kupiłem i tak było od początku ale nie zwróciłem uwagi na to przy zakupie .
    Dziękuje z góry wszystkim za jaką kolwiek odpowiedz .Pozdr.

  • Nie pamiętam jak tam było ale może spróbuj pokrętło pociągnąć do siebie i wtedy przekręcić w prawo/lewo.

  • to pokrętło musisz przytrzymać ~1sek żeby się zmieniło < Tak robisz? 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam
    Tak ciagłem do siebie,przytrzymywałem 1 ,2 a nawet 10 sek. ten dzyndzel i nic zero reakcji zegara .Nawet ostatnio poszedłem o godzinie 24-tej zeby go zresetowac z nadzieja ze bedzie godzina rano a tu nic 15 min tylko sie przesunał.Czytałem na forum takiego posta i to mnie zastanawia moze zmienione jest jakies kodowanie http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=6778<!-- l -->.
    Jeszcze koledzy powiedzcie mi jak bym zamienił licznik moge dorwac na szrocie ,to wystarczy nowy podpiac pod kostki i bedzie hulał czy trzeba VGA .Pozdrawiam

  • Trzeba będzie w nowym liczniku zakodować immobilizer.