Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] ramki na zegary, tarcze zegarów itp. - temat zbior

Temat utworzony · 281 Posty · 84428 Wyświetlenia
  • Czekam w takim razie na fotke. A podswietlenie wskazowek lub zegarow zmieniales ?

  • zegary i reszta kokpitu na niebiesko ... 4 wskazowki na czerwono 🙂 ... przy tych bialych wskazowkach to czerwone podswietlenie jest nijakie poniewaz sa tak jakby biale plamy na wskazowkach :cenzura: ale jak juz sie zmieni na czerwone to jest super :super: no i w dzien to tez zawsze inaczej .. dodam jeszcze do tego ze wskazowki z golfa IV maja ladniejszy ksztalt niz te skodowskie 🙂 <!-- s:) -->

    Wolfik przyjedz na spot do Katowic to zobaczysz na wlasne oczy jak to wyglada 😛

  • czy ładniejsze zalezy kto co nazywa ładniejszym :dobani: <!-- s:dobani: -->

    ( nie rozumie robić z Skody - VW )

    z GT sa zarobiste mała obwódke chrom na kółeczku 🆗

    Wolfik przyjedz bedziesz mógł porównać ja ma z RS czerwone wsadzone

  • [quote="MŁODY"]... ( nie rozumie robić z Skody - VW ) ...[/quote]

    Młody a ktu tu robi VW ze Skody :kijemgo: zmiana wskazowek i to wszystko :?: <!-- s:?: -->

    chcialbym przypominec ze Skoda w serii ma wszystko podswietlone na zielono .. to czemu w takim razie zmieniales niektore elementy na tak aby podswietlaly sie na czerwono jak to ma miejsce w VW albo w Seacie :?: ... chyba Młody nie widzisz swojego pod nosem a cudze widzisz pod lasem :zakrecony:

  • Moja fabka też ma zmienione podświetlenie na niebiesko- czerwono i jest 🆗 tylko jeszcze wskazówek takich jak ma [b]Wojtas [/b]od golfa 4 mi brakuje bo naparwdę bardzo fajnie to u niego wygląda :super: a do przeróbek pod VW to chyba jeszcze mu bardzo daleko 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Loni"]Moja fabka też ma zmienione podświetlenie na niebiesko- czerwono i jest [/quote]
    gdzie robilas z podswietleniem? chyba ze to wlasny manual to szacuneczek tez zamierzam zmienic ale troche brakuje mi do elektronika i jak na to patrze to mnie przeraza

  • [quote="manii"][quote="Loni"]Moja fabka też ma zmienione podświetlenie na niebiesko- czerwono i jest [/quote]
    gdzie robilas z podswietleniem? chyba ze to wlasny manual to szacuneczek tez zamierzam zmienic ale troche brakuje mi do elektronika i jak na to patrze to mnie przeraza[/quote]

    No pracy przy tym troszkę jest i czas temu też trzeba troszkę poświęcić :zakrecony: Ja miałam to szczęście że kolega [b]Tomislav[/b] / dzięki mu za to :padam: / miał dobre chęci i zrobił mi to podśwetlenie, oczywiście [b]Wojtas[/b] też miał spory udział, nagrał całą sprawe i asystował przy całej "operacji" 🆗 , dla mnie to wogóle była czarna magia :krzeslem: ale naprawdę super to wygląda :super: <!-- s:super: -->

  • [quote="Loni"]naprawdę super to wygląda [/quote]
    fajnie masz a kto sie zlituje nade mna???

  • a kto nade mna ? mam tylko do wymiany diodki od wskazowek :rozpacz: :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • Jak bym umiałam to bym Wam chłopaki wymieniła :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • mozemy pogadac :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • aloha 🙂 :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->
    kupilem sobie biale tarcze z allegro 🙂 ale teraz mam problem zeby je tam umiescic tzn nie wiem jak rozmontowac licznik.. 😕 sciaglem taka obudowe pomiedzy licznikiem a kierownica.. odkrecilem 2 srubki (gwiazdki) i nie wiem co dalej .. 😕 nie umie wycicganac zegara..
    bardzo prosze o pomoc 🙂 z gory dziekuje

  • [quote="robcioo"]aloha [/quote]
    od kogo brales tarcze? zamiesc link jak mozesz, a jak ogolnnie wygldaja sa ladnie wykonczone i z jakim podsietleniem masz?
    jak zalozysz to czekamy na fotki :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

  • A ja miałem te z TDI i były g-no warte bo wyskalowanie nie było takie same jak na starych i podświetlenie było rozmazane , czyli był to niewypał.

  • [quote="vanhouse"]A te 1 polecam bo kumpel ma taki tarcze + niebiesko-czerwone podświetlenie.[/quote]
    ten kumpel zmienial diody smd w licznikach czy tylko przez kolor cyferek w bialych tarczach mial taki efekt

  • zamiesc fotke jak masz...
    jak patrzylem na te zegary to wydaje mi sie ze kontrolka od swiatel mijania jest w innym miejscu u mnie... mozliwe ze byly dwa rodzaje tarcz?

  • [quote="manii"]mozliwe ze byly dwa rodzaje tarcz?[/quote]

    zgadza sie.

  • heheheh najbardziej to mi sie podoba ten widelec 😄 wieloczynnosciowe narzedzie warsztatowe 😄 a przy okzaji mozna cos przekasic 🙂 <!-- s:) -->)

  • Trzy pytania o montaz/demontaz wskazowek i diody.

    1. Wystarczy wskazowki tylko wyciagnac do gory aby zeszly? nie ma zadnych zatrzaskow itp?

    2. Jak je zamontowac aby wskazywaly porawnie? wystarczy nasunac tak aby wskazywaly "zero"?

    3. Jakie diody kupic? jakie maja parametry rozmiar itp. Moze to jest glupie pytanie dla znawcy, ale nie mialem stycznosci z diodami SMD wiec nie wiem.

  • wkoncu zalozylem te tarcze jeszcze musze podswietlenie zmienic i wskazowki na jekies czerwone ciekawe czy te z roomstera podejda, czyba ze ma ktos od golfa na pozbyciu?
    albo jakies info gdzie mozna kupic :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ee523ad5d55edd31][img]http://images30.fotosik.pl/126/ee523ad5d55edd31m.jpg[/img][/url]