Witaj na forum Fabia Club Polska

Wspolny spot z fabiaclub.pl i SCP!

Temat utworzony · 5 Posty · 13176 Wyświetlenia
  • Witam,

    jako ze jestem do 3 klubow zapisany i staram sie w kazdym byc aktywny chcialbym zorganizowac taki o to spot. Powod lezy glownie w tym, ze w Polsce jestem tylko tydzien, w kazdym klubie spoty sa innego dnia i w innych miejsach, co uniemozliwia mi odwiedzenie wszystkich, brak czasu, pieniedzy i wgl^^ proponuje wam i wszystkim innym klubom jako miejsce POZNAN, dlaczego? poniewaz z tego co widze to z tych okolic jest zawsze duuzo osob i przede wszystkim ja mam "tylko" 200 km 😉 jakie miejsce? nie mam pojecia xD w Poznaniu nie bylem ani razu jeszcze samochodem, tylko kilka razy na zawodach autokarem, to raczej nie bylem w stanie zapamietac wszystkiego 🙂 mamy prawie 2 miesiace do tygodnia w ktorym bede w PL, wiec pozbieram propozycje miejsc z kazdego forum i sie na pewno dobrze zorganizujemy 🙂 <!-- s:) -->

    Termin: miedzy 19.08 a 25.08.2012(rowniez do dokladnego ustalenia)

    PS: nie chodzi o to by organizowac spoty ze wzgledu na mnie (przynajmniej nie tylko o to) 😄 kazdy klub ma swoich specjalistow i roznych czlonkow, wspolny spot moze byc swietnym wstepem do rozpoczecia wspolpracy czy po prostu poznania innych skodamaniakow:) wymiana doswiadczen tez bylaby dobrym argumentem 🙂

    Pozdrawiam, Havier

  • Ja jestem jak najbardziej za...Problem polega na tym że jeśli chodzi o termin to pasuje mi z tego przedziału tylko 19 bo później praca.
    najbardziej odpowiedni byłby ten wcześniej wspomniany termin tj 15-18 sierpnia.
    Bardzo chciałbym być na spociku nie ukrywam.

  • Ja jestem za dla nas nie ma problemu zwłaszcza ze nasze spoty odbywają się w te same wtorki co 2 tygodnie wiec luzz jesli chodzi o termin to u mnie nie będzie problemu

  • ten poprzedni termin mi raczej nie wypali. urlop mam tylko od 18, wiec w ten dzien bede jechal.

  • Jeśli nie wydarzy się coś nieprzewidzianego związanego ze stanem mojej żony i potomka, to będę obowiązkowo 🙂 <!-- s:) -->