Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem z elektryką po montażu LPG

Topic created · 4 Posts · 1974 Views
 • no cóż - jeżeli chodzi o brak uprzejmości to komu jak komu, ale właśnie Tobie można go zarzucić - to, że nie doczekałeś się odpowiedzi nie oznacza wcale, że możesz sobie takie rzeczy wypisywać... po pierwsze radziłbym trochę cierpliwości - być może nie było w tym czasie tu nikogo, kto miał podobny problem... ale pewnie i tak tego nie zrozumiesz, więc radź sobie sam, a kwestie uprzejmości pozostaw dla siebie, bo najwyraźniej masz o tym spaczone mniemanie!! :cisza: <!-- s:cisza: -->

  1. A nie przyszło Ci do głowy, że może w ciągu tych dwóch dni odkąd napisałeś posta z zapytaniem, nie trafiła się tutaj osoba, która znała by rozwiązanie twojego problemu?

  2. Większość osób, nawet jeśli nie otrzyma pomocy z naszej strony dzieli się radą jak dany problem udało jej się rozwiązać, aby pomóc innym na przyszłość, zamiast zgłaszać jakieś pretensje.

  3. skoro domagasz się większych uprzejmości to zgodnie z życzeniem proszę bardzo: POCAŁUJ SIĘ W DUPĘ

  edit:

  Widzę Lestek, że chyba odpisywaliśmy w tym samym czasie, tyle że ja mam mniej cierpliwości do takich .... ech :kijemgo: <!-- s:kijemgo: -->

 • No to dobrze, że się dogadaliśmy.

 • [b]rafal24[/b] jezeli chciales blyskawicznej odp trzeba bylo zadzownic do ASO albo jechac do warsztatu. Nie bede powtarzal co napisali wczesniej [b]Kros[/b] i [b]Lestek[/b]. Dodoam tylko tyle ze musisz takze zrozumiec sens forum .. jezeli ktos znal by odp napewno by jej udzielil.

Log in to reply