Witaj na forum Fabia Club Polska

POMPA WSPOMAGANIA KOYO TRW - NAPRAWA

Temat utworzony · 5 Posty · 32962 Wyświetlenia
  • Witam
    Ze względu na częste usterki pomp wspomagania postanowiłem otworzyć temat , w którym można dopisać namiary na speców , mechaników czy nawet garażowych elektroników , którzy zajmują się naprawą tychże pomp - nie zdzierając ostatnich portek z klienta.

    Jako pierwszy na liście (poniżej adres jego strony):
    [b]Łukasz Waligórski, ul. Żeromskiego 27, 62-050 Mosina
    tel. 501 743 746 [/b]

    http://www.bestgraf.pl/lukasz/index.php<!-- m -->

    Mam nadzieję , że znajdzie się więcej takich informacji w tym temacie .

  • dzieki za namiary dzisiaj dzownilem
    teraz jedynie to moge jechac do jakiegos elektryka zeby mi sprawdzil czy czujnik skretu zachowuje sie dobrze (choc koyo jak mi powiedzial nie sypie sie tak jak trw)i demontowac pompe i do nich wysylac

  • Witam,
    polecam pana Rafała z Zakroczymia
    poradził sobie z moją pompą KOYO momo 1 ulamanej wtyczki zalanej elektroniki i jkiego modulu zniszczonego.
    Polecam regenerowac pompy u pana Rafała ponieważ z tego co wiem jego skutecznośc w naprawie jest bardzo wysoka. Poza tym za nową (tak naprawde regenerowana) od producenta zaplacimy 1200-1800 + 1000-1800 zl kaucja ktora otrzymujemy jedynie gdy sie okaze ze nasza stara pompe mozna zregenerowac ... tego nigdy nie wiemy i na pewno czesto sa robione wałki.
    Za naprawe zaplacilem niecale 600 zl zalozylem pompe ktora teraz super pracuje i jestem zadowolony ze nie wydalem grubych pieniedzy za sprzet ktory tak naprawde koupujac w sklepie motoryzacyjnym nie okazuje sie nowym sprzetem ale regenerowanym.
    Pan Rafał ze względu na moja potrzebe sprawnego auta oraz rychły wyjazd wykonał naprawe w ekspresowym tempie.
    Polecam oraz Pozrdawiam.

  • Zapraszam wszystkich na stronę podaną poniżej. Bardzo polecam tą firmę, profesjonalnie podchodzą do klienta oraz na każdą usługę dają gwarancje na okres jednego roku. Naprawdę polecam.

    pompy-wspomaganie-poznan&#46;pl
    
  • Ja ze swojej strony mogę polecić:
    FAN CAR
    Lutomierska 50/53, 93-574 Łódź +48 429422413
    Znalezione poprzez wyszukiwarkę: [url]https://www.motointegrator.pl/uslugi/20307-naprawa-regeneracja-i-wymiana-pomp-wspomagania-w-samochodzie[/url]
    Z miesiąc temu miałem problem z pompa wspomagania. Panowie po telefonicznym kontakcie umówili się ze mną na wizytacje. Później przebiegło wszystko ok i jestem zadowolony.

    Pozdrawiam

    [color=#FF0000]Używamy polskiej czcionki dopisania postów. [/color][color=#008000]Post edytowany przez Tomuś[/color]