Witaj na forum Fabia Club Polska

Pogaduchy Poznań i okolice

Topic created · 63 Posts · 13475 Views
  • on nie latał pobiegł tylko do cukierni i powiedział babie że ma dzwonic po policje i padł mieszkam 500m od wypadku 😄 <!-- s:D --> widziałem już po wypadku ale ogólnie ładnie dał

  • ja mam kuzyna co z nim do klasy chodził i mówił ze chłopak nie raz wariowali po mieście w końcu się to zemściło brak wyobraźni i umiejętności robi swoje.

  • jak by nie było to gdzie byli rodzice 😞 Szkoda chłopaka jaki by nie był, bo nawet nie zdawał sobie sprawy co robił 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="Szczypior"]Jasne mogę jechać na godzinkę do plazy bo o godz. 21 odbieram moja Piękną z pracy[/quote]

    Chłopaki mieliście poza programowy spocik? 😄 <!-- s:D -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 16-11-2011, 09:51[/i] ][/size]
    Moja fabia pozytywnie mnie zaskoczyła - chodzi o spalanie gazu. Otóż byłem w Wawce i średnie spalanie wyszło 8,3 l / 100 km. Leciałem starą 2 z prędkością 90 - 110 a na wlocie do stolicy utknąłem w gigantycznym korku. To samo jak wracałem. Więc gdyby nie korki w Wawce, podejrzewam, że spalanie było by jeszcze mniejsze 🙂

  • rufus dopiero się przymierzam może tam pojade po naszym wtorkowym

  • [quote="jablonix"]..po naszym wtorkowym[/quote]

    Źle zrozumiałem Twojego poprzedniego posta. Teraz rozumiem o czym ze [b]Szczypiorem[/b] gadaliście 😉 <!-- s;) -->

  • co tu taka cisza ??

    ja odebrałem brewki i znowu bawię się w malowanie 😄 <!-- s:D --> mam nadzieje że nie spie.....e tak jak listwy

  • [quote="jablonix"]..mam nadzieje że nie spie.....e tak jak listwy[/quote]

    Z brewkami powinno pójść łatwiej, bo powierzchnia gładka. Zmatowić papierem 320, odtłuścić, podkład, przeszlifować 1000 na wodę, baza 2x, bezbarwny (ilość warstw według uznania i efektu jaki chcesz uzyskać).

  • No cóż ja w lakierowaniu ci nie pomogę bo to już czarna magia dla mnie :] ale trzymam kciuki za ciebie XD mam nadzieje że już we wtorek pochwalisz się osiągnięciami :] <!-- s:] -->

  • mam tego k..... dosyć nie zabieram się już w pieprzone malowanie !!!!!!

    było w miarę OK ale zobaczyłem na foto że nie równo przykleiłem i jest inna szpara, więc postanowiłem okleić i oczywiście spie..... lakier :cenzura: :cenzura: <!-- s:cenzura: -->

    [url=http://imageshack.us/photo/my-images/338/dsc06887i.jpg/][img]http://img338.imageshack.us/img338/765/dsc06887i.th.jpg[/img][/url]

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 17-11-2011, 16:43[/i] ][/size]
    [b]rufus[/b] napisz mi na priv ile chciałbyś za zrobienie tej mojej listwy i brewki bo spaprałem lewą, ale znając życie to prawa też jest do zrobienia.Nie ma u mnie gdzie zrobić chyba że garaż bez ogrzewania, z piwnicy mnie wywalili że smrodze 😄

    OŚWIADCZAM że nie biorę się już samodzielnienza malowanie elementów samochodu 😄

    :mur: :mur: :cenzura: :wsciekly:

  • [b]jablonix[/b], no bywa.. znając sprawę od podszewki podejrzewam, że pewnie za szybko wziąłeś się za montaż brewek i lakier nie był jeszcze dobrze utwardzony. Przynajmniej ja najczęściej byłem zbyt niecierpliwy 😛 <!-- s:P -->
    Jeśli piwnica jest spalona, to ja też mam nieogrzewany garaż + małą nagrzewnicę, która może miejscowo ogrzewać lakierowane elementy, więc mogę to zrobić w swoich 4 ścianach 😉

  • chociaż jakieś pocieszenie na dzisiaj to to że przed chwilą doszedł podłokietnik 😄 <!-- s:D -->

    foto wrzuciłem posta z moją fabią

  • no fajnie nawet wyglądają te brewki u ciebie ale ni huhu nie skuszę się i u siebie nie montuje XD

  • [quote="jablonix"]foto wrzuciłem posta z moją fabią[/quote]

    Mój jest dokładnie tak samo montowany.

  • [b]rufus[/b] jak tobie pasuje żebym mógł podwieźć klamoty tobie ??

  • [b]jablonix[/b],

    zobacz pw 😉 <!-- s;) -->

  • [b]rufus[/b] tak patrzyłem w lusterko i te twoje przednie lampy to coś pięknego 😄 <!-- s:D -->

  • [b]jablonix[/b], mój podłokietnik tez jest montowany na te szajsowate blaszki XD

  • [b]Szczypior[/b], nie zgadzam się. Te uniwersalne blachy są cieńsze i nie są dedykowane do Fabii. A tu masz dość grubą blachę i jest idealnie dopasowana do tunelu środkowego. Wciskasz i to cały montaż 😉 <!-- s;) -->

  • [b]rufus[/b], teraz dałeś mi do myślenia i może u siebie tez taki zastosuje :] <!-- s:] -->

Log in to reply