Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Nie działają światła mijania

Topic created · 5 Posts · 1625 Views
 • Witam wszystkich.

  Niedawno mój samochód (fabia 2006) miał dziwną awarię, otóż nie działają światła mijania ( nie jestem pewien czy z tyłu też), na 100 % z przodu.

  Czytałem na forum o awariach przełącznika świateł (po lewej stronie na desce) i podejrzewał bym jego uszkodzenie gdyby nie fakt iż mam fabrycznie zamontowany układ włączania świateł mijania (taka wersja przejściowa skody z przełącznikiem (włącz auto/wyłącz) przy skrzynce bezpieczników.

  Bezpieczniki sprawdzone, światła długie działają, kontrolka na desce od świateł mijania działa, macie jakieś pomysły co jeszcze mogę sprawdzić ?

  Pozdrowienia

 • Żarówki sprawdziłeś?
  Mogłeś mieć takie szczęście że obie na raz się spaliły.

  Drugim powodem może być uszkodzenie włącznika automatycznego świateł.

 • To niesamowity zbieg okoliczności ale spaliły się obie, tym bardziej niesamowity że ostatnio wymieniałem jedną.

  Zakupiłem żarówki i wszystko jest ok, także dzięki za pomoc (żebym nie wyszedł na całkowitego idiotę jedna z nich - ta wymieniana ostatnio nie miała żadnego śladu zużycia, wyglądała jak nowa)

  Pozdrawiam wszystkich,
  dzięki

 • Wyłącz układ i włącz światła normlanie wtedy będzie wiadomo czy problemem jest może ten układ.

 • [quote="nicram"]Wyłącz układ i włącz światła normlanie wtedy będzie wiadomo czy problemem jest może ten układ.[/quote]

  Przecież [b]xDzidek [/b] już napisał:
  [quote="xDzidek"]To niesamowity zbieg okoliczności ale spaliły się obie, tym bardziej niesamowity że ostatnio wymieniałem jedną. [/quote]

  Także problem rozwiązany

Log in to reply